Kintuose – spalvų terapija šiuolaikiškai

Vasara - geriausias metas išbandyti naujoves. Ne veltui sakoma, kad esi jaunas tol, kol yra pirmų kartų.

Ir iš ties, kuo daugiau laiko suaugusieji skiria vaikams, tuo jaunatviškesni išlieka. Juk su augančiais vaikais galima patirti tiek daug pirmų kartų!

Kintų bibliotekoje jau ne pirmą kartą lankėsi Priekulės vaikų dienos centro lankytojai su darbuotojomis. Rugpjūčio 3 dieną su vaikais ir jaunimu piešėme piešinius naudodamiesi 3D rašikliais. Daugelis vaikų šiais pieštukais piešė pirmą kartą. Dėkojame Kintų bendruomenei, kuri nupirko ir padovanojo keturis 3D rašiklius, jų taip trūko, kad galėtų susiburti, kartu piešti jaunieji bibliotekos lankytojai. Dabar bibliotekoje pamėgtais elektroniniais rašikliais vienu metu gali piešti net 10 vaikų.

Greitai kintančiame pasaulyje daug žmonių dažnai patiria baimės, nerimo, liūdesio ir vienatvės jausmus. O ką jau kalbėti apie vaikus ir paauglius, kurių gyvenimo pradžia nelepina. Nusiraminti, atsipalaiduoti padeda nepelnytai pamiršta spalvinimo terapija. Šiais laikais ne kiekvieną vaiką ar jaunuolį sudominsi popieriaus lapu ir spalvinimo priemone.

Šiuolaikiškesnis spalvinimo, piešimo būdas yra naudojant 3D rašiklius, tai labiau patinka vaikams, bet poveikis toks pat puikus. Piešdami vaikai lavina erdvinį mąstymą, ugdo kūrybos ir meninius įgūdžius, mokosi sutelkti dėmesį, atsipalaiduoti įsitraukiant į malonią veiklą.
Dviejų vasaros dienų bendravimas bus pratęstas lapkričio mėnesį, kai bibliotekoje bus eksponuojama Priekulės vaikų dienos centro lankytojų mandalų paroda.