Kintuose startavo projektas „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“

Kintu vaikaiKintų bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė vasario 5 d. svečiavosi Klaipėdos rajono Jono Lankučio viešosios bibliotekos Drevernos filiale, kur vedė robotikos užsiėmimą su konstruktorių „LEGO WeDo“ rinkiniais. Užsiėmime dalyvavo Drevernos darželio – lopšelio „Spalviukų“ grupės ugdytiniai ir jų mokytojos.

„Robotikos“ užsiėmimai skirti ikimokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams. Užsiėmimo metu jaunieji dalyviai mokėsi konstruoti su „LEGO WeDo“ elektronikos konstruktorių rinkiniais. Žaisdami su programuojamais konstruktoriais jie mokėsi konstruoti, programuoti, mechanikos dėsnių, ieškojo sprendimų, įgijo testavimo įgūdžių bei praktinės patirties. Vaikai mokėsi komandinio darbo, linksmai bei turiningai leido laiką.

„Spalviukų“ grupės mokiniams tai buvo nauja patirtis. Didžiausias įvertinimas – vaikų šypsena, apkabinimas ir klausimas „Kada vėl atvažiuosite?“

Užsiėmimas vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.