Kinų horoskopas 2023 metams

2023-ieji yra Kiškio (Triušio arba Katino) metai. Kiškis yra ketvirtasis kinų gyvūnų rato ženklas, Kiškio metai yra 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023.

Kinų legenda pasakoja, kad Buda pasikvietė pas save į svečius visus žvėris kurie tik norėjo ateiti ir kiekvienam eilės tvarka dovanojo po vienerius valdymo metus. Pirmoji atbėgo Žiurkė – jai atiteko pirmieji dvylikamečio ciklo valdymo metai. Ji buvo apdovanota už operatyvumą ir mokėjimą naudotis aplinkybėmis. Jautis eilėje atsidūrė antras, nuo jo atsiliko Tigras, kuriam atiteko treti metai. Tigras pradėjo ginčytis su Jaučiu, kuris jų atbėgo pirmesnis, ir šio ginčo įkarštyje niekas nepastebėjo, kas atbėgo ketvirtas – Kiškis (Triušis).

Ką mums žada ateinančių metų simbolis? Teigiama, kad metai pasižymės ramiu ir harmoningu charakteriu, nes metų šeimininkas – Juodasis triušis – meilus, švelnus ir pūkuotas gyvūnas. Be to, triušiai yra šeimyniniai gyvūnai, besirūpinantys savo palikuonimis, todėl ateinančių metų pagrindinė užduotis – sutelkti dėmesį į šeimos interesus ir rūpintis artimaisiais. Venera – šio simbolio globėja, skatina malonius pokyčius asmeniniame gyvenime, daugeliui šis laikotarpis bus palankus kurti šeimą ir susilaukti vaikų.

Vandens Kiškio (Triušio) metai prasidės 2023 m. sausio 22 d. ir baigsis 2024 m. vasario 9 d. Prognozuojamas ramus laikotarpis, nes visi norės pailsėti po ryškių Tigro metų, atgauti ramybę ir tylą, tad bus kuklesni, labiau gilinsis į vidinį pasaulį. Tiesa, iššūkių kils kovojantiems su tinginyste ir aplaidumu. Kaip žinia, Katinas yra tingus gyvūnas. Štai Kiškis geba stipriai paveikti žmones, kurie pernelyg mėgsta patogumą ir malonumus. Tad daugeliui kils rizika pamiršti atsakomybes, norėsis atidėlioti nemalonius darbus, sunkiai seksis tesėti pažadus. Nors teks kovoti su troškimu tinginiauti, metai atneš ilgai laukto poilsio, galėsime daugiau dėmesio skirti sau, kokybiškiau ilsėtis, rimčiau žvelgti į psichinę ir fizinę sveikatą.

Kinų kultūroje Kiškis (Triušis) laikomas sėkmingiausiu iš visų 12 Zodiako ženklų. Simbolizuoja atleidimą, malonę ir grožį, tad gimusieji Kiškio metais yra ramios, kūrybingos ir harmoningos asmenybės. Šių savybių netrūks ir gimusiems po kitais ženklais.

ŽIURKĖ

Nors ŽIURKĖMS reikėtų saugotis kerštaujančio Katino, šie metai joms pasiūlys nemažai galimybių. Karjera taps prioritetu, tad šioje srityje galima tikėtis proveržio. 2023-ieji Žiurkėms simbolizuoja metamorfozių metą, todėl greičiausiai sulauks svarbių pokyčių. Reikšmingu mėnesiu gali tapti gegužė. Šiuo laikotarpiu greičiausiai aplankys nemažai naujų idėjų, džiugūs karjeros ir asmeninio gyvenimo pokyčiai.

JAUTIS

Ypač sėkmingi Triušio (Katino) metai JAUČIAMS. Jausitės atsipalaidavę ir pasitikintys savimi. Asmeniniame gyvenime netrūks pusiausvyros, harmonijos ir laimės. Šiemet palanku sustiprinti santykius su antrąja puse ar užmegzti naują draugystę, jei esate vieniši.

TIGRAS

Šie metai daug žada ir gimusiems po TIGRO ženklu. Tačiau svarbu stiprinti pasitikėjimą savimi ir nustoti abejoti. Jei įveiksite baimes, lauks malonūs pokyčiai. Svarbu mokėti išlaikyti lankstumą, nes jo gali prireikti darbo rinkoje. Iššūkių gali kilti dirbantiems IT ar investavimo srityse. Svarbiausia neišsigąsti — sunkumai laikini.

KIŠKIS

KIŠKIAMS šie metai pozityvūs, visgi juos žymės ir tam tikra įtampa. Norint išlaikyti vidinę ramybę, jau metų pradžioje vertėtų prisijaukinti sveikesnį gyvenimo būdą, atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote, daugiau laiko leiskite gryname ore. Aistros asmeniniame gyvenime tikrai nepritrūks, o darbe gali laukti nusivylimai. Vargu ar šiemet pavyks sulaukti paaukštinimo, algos kėlimo. Kinų tradicija nurodo, kad dievybę Tai Sui erzina po tais metais dominuojančiu ženklu gimę žmonės. Todėl Kiškiams reikėtų pasisaugoti.

DRAKONAS

DRAKONAI labiau pasitikės savimi ir nestokos originalumo, ypač karjeros srityje, bet iššūkių gali kelti jų polinkis nenusileisti ir laikytis savo nuomonės. Būkite nuolaidesni — tai padės greičiau prisišaukti sėkmę. Numatomi palankūs metai gyvenantiems santuokoje ar puoselėjantiems ilgalaikius santykius. Esate vieniši? Greičiausiai būsite nusiteikę flirtuoti, bet rimtesnių įsipareigojimų nenorėsite. Nepamirškite skirti laiko poilsiui ir meditacijai, antraip gali sušlubuoti sveikata.

GYVATĖ

GYVATĖMS metai bus sėkmingi, atrasite daug naujų dalykų, užmegsite svarbių pažinčių. Jei ieškote karjeros galimybių, dabar bus itin palankūs metai. Santykiai su antrąja puse greičiausiai bus nuobodoki, tad stengsitės išvengti rutinos. Tačiau nepersistenkite ir nenuvarginkite savęs bei mylimojo.

ARKLYS

Netikėtais siurprizais bus pažymėti ARKLIŲ metai. Palanku tuoktis, sulaukti šeimos pagausėjimo ar pagerinti santykius su antrąja puse. Darbe reikalai svyruos, tačiau dėl to nesijaudinkite. Tai natūralūs gyvenimo pakilimai ir nuopuoliai.

OŽKA

Po OŽKOS ženklu gimę žmonės turėtų pasiruošti iššūkiams. Įvairios kliūtys gali sutrukdyti mėgautis karjera ir socialiniu gyvenimu. Tačiau sėkmingai jas įveikus, lauks malonūs netikėtumai. Šie metai itin palankūs asmeniniam gyvenimui paįvairinti ir su mylimuoju leistis į kelionę. Taip pat paieškokite naujų pomėgių, stenkitės atrasti dar nematytą savo pusę. Greičiausiai pirmąjį pusmetį teks išleisti daugiau lėšų nei planavote. Visgi vėliau jos grįš su kaupu.

BEŽDŽIONĖ

Įdėti daugiau pastangų siekiant tikslų teks BEŽDŽIONĖMS. Darbe ir namie gali laukti pokyčiai, kuriems svarbu pasiruošti. Stenkitės išlaikyti ramybę, net jei atrodys, kad žemė slysta iš po kojų. Ramiai sutikus gyvenimo pamėtėtus iššūkius, atrasite vidinę harmoniją ir taiką.

GAIDYS

GAIDŽIO globojami žmonės susikoncentruos į ryšius su aplinkiniais. Labiausiai rūpės draugai ir šeimos nariai. Verta klausyti širdies ir asmeniškai svarbius asmenis iškelti į prioritetų viršūnę, rūpinkitės būtent jais. Darbe didelių pokyčių neturėtų būti. Gali kilti noras daugiau aukoti labdarai, finansiškai padėti kitiems. Taip ir padarykite, bet nepamirškite asmeninių poreikių. Kaip Žiurkės nesutaria su Katinu, taip Gaidžiai nėra dideli Triušio draugai. Tad verta šiais metais būti atsargesniems.

ŠUO

Gimusieji po ŠUNS ženklu niekuo skųstis negalės, nes seksis visose srityse. Tačiau karjeros kelyje privalote išlaikyti kantrybe ir atkaklumą. Jei sugebėsite prisitaikyti prie pokyčių, tapsite tik stipresni ir išmintingesni. Meilės srityje laukia tikra palaima, vienišiai greičiausiai sutiks žmogų, priversiantį širdį plakti greičiau. Turintys partnerį jaus santykių harmoniją. Svarbu pasirūpinti sveikata, nes tai lems metų sėkmę.

KIAULĖ

KIAULĖMS 2022-ieji atnešė daug iššūkių. Tad Kiškio (Katino) metai bus puikus laikas atsipūsti. Geriausia, jei taptumėte savanaudiškesni ir pasirūpintumėte savimi – jums to itin reikia. 2023 metai nėra geras laikotarpis plėsti verslą ar prašyti paaukštinimo. Tačiau sunkumų darbe taip pat neturėtų kilti. Meilės srityje galite sulaukti malonių netikėtumų.

Parengta pagal „Prie Kavos“