Kitąmet bus tvarkomas parkas šalia Kultūros ir pramogų centro

tvenkinys apzelesŠilutės miesto puošmena – parkas prie Šilutės kultūros ir pramogų centro – šią vasarą daug kam pradėjo badyti akis.

Birželio pabaigoje tvenkiniai apžėlė maurais ir nendrėmis, o per tvenkinius įrengtas tiltelis gąsdina išpuvusiosmis lentomis ir turėklais.

„Negi Šilutės seniūnija neturi kelių lentų tilteliui perkalti?“, – piktinosi į „Šilutės naujienų“ redakciją paskambinusi moteris.

Apie šią problemą kalbėjomės su Šilutės seniūno pavaduotoju Algirdu Ivanausku.

Piktinasi tilteliu ir tvenkiniais
tvenkinys svarus
Praėjusią savaitę į „Šilutės naujienų“ redakciją paskambino moteris, kuri piktinosi Šilutės parke prie kultūros ir pramogų centro esančio tiltelio būkle.

Anot jos, šis tiltelis – seniai avarinės būklės, o juk parkas turėtų būti reprezentacinė miesto vieta: čia ateina turistai, vestuvininkai, vaikai antis lesina.

„Baisi būklė, piktinasi visi, pavojinga eiti – lentos kliba, įlūžusios, turėklai surūdiję. Bet juk ponams nerūpi, jie čia nevaikšto“, – neslėpė sarkazmo šilutiškė.

Maurai, užkloję tvenkinių vandenį, irgi pasigėrėjimo nekelia. Kažkas netgi juokavo, kad antys greitai čia galės ne plaukioti, bet vaikščioti.

Tvarkyti pradės kitais metais

Šilutės seniūno pavaduotojas A.Ivanauskas pripažįsta, kad tiltelis ir tvenkiniai – gerokai apleisti, tačiau taip bus neilgai: „Jau yra parengtas parko tvarkymo projektas, rudenį bus skelbiamas konkursas darbams atlikti. Bus tvarkomi tvenkiniai, tilteliai, takai“, – sakė jis.

tvenkinio tiltelis_suluzesKol kas seniūnijos darbuotojai tilteliu pasirūpina tik minimaliai – pakeičia vieną kitą supuvusią ar įlūžusią lentą.

„Neinvestuojame daug lėšų, nes laukiame bendro parko tvarkymo projekto. Kitais metais darbai tikrai turėtų prasidėti“, – sakė A.Ivanauskas.

Seniūno pavaduotojas pripažįsta, kad tvenkinius reikia iš esmės išvalyti, nes jie yra uždumblėję, užaugę žolėmis.

Pavasarį tvenkiniai buvo valyti, tačiau po kurio laiko jie vėl apdumblėjo. Dabar seniūnija pasirūpino, kad būtų išgraibyti vandenį uždengę maurai, bet, A.Ivanausko manymu, po poros mėnesių bus tas pats.