Kitos savaitės pradžioje Šilutėje pradės veikti mobilus patikros punktas

 

laikinasis postas1Jau kitos savaitės pradžioje Šilutės rajono gyventojai galės pasitikrinti dėl COVID-19 infekcijos mobiliame patikros punkte mūsų mieste. Punktas veiks prie Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro.

Koronaviruso patikros punktas pradės veikti iš karto, kai tik Šilutei bus skirti reagentai ir specialios priemonės. Šilutės meras Vytautas Laurinaitis tikisi, kad tai įvyks jau kitos savaitės pradžioje. Jame pirmiausia bus priimami Šilutės rajono savivaldybės gyventojai.

d1 laikinasis_postas_2-1Pasak Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo Viktoro Šileikio, rengiamas veiksmų planas, kaip kuo efektyviau ir saugiau organizuoti darbą – valdyti atvykstančiųjų srautus. Prie patikros punkto bus pastatyta speciali palapinė įvažiuoti automobiliui ir jame bus paimamas gyventojo tepinėlis. Šiandien trys Šilutės ligoninės laboratorijos darbuotojos išvyko į mokymus Visuomenės sveikatos biure Vilniuje, kur bus apmokytos saugaus tepinėlio iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo laboratoriniams tyrimams atlikti.

Mobiliam punktui įkurti nemokamai konteinerį skyrė statybinės įrangos ir technikos nuomotoja „CRAMO“.