Klaipėdiečiai vogtą „Audi A6“ slėpė Šilutės rajone (video)

klaipedos-apskrityje-pavogti-dar-du-automobiliai2Klaipėdos apskrities pareigūnai sulaikė grupę mašinvagių, kurie siejami su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis, turi sukaupę nemažai kriminalinės patirties.

Rasti pavogti automobiliai grąžinti savininkams. Vienas iš automobilių buvo slepiamas ir Šilutės rajone.

Sulaikyti didelę kriminalinę patirtį turintys asmenys

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) įtaria, kad mašinvagių grupės branduolį sudarė nuolat su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis siejami, didele kriminaline patirtimi bei ypatingu atsargumu pasižymintys asmenys.

Įtariamieji ne tik profesionaliai maskavo nusikalstamą veiką, bet ir vis suklaidindavo teisėsaugos pareigūnus.

Trys aktyviausi grupuotės nariai su įkalčiais sulaikyti 2013 m. vasario mėn. pabaigoje.

Vogtas automobilis – Šilutės rajone

Pas sulaikytuosius aptiktas didelis kiekis mobiliojo ryšio telefonų ir jų kortelių, įrankių automobilių spynelėms atrakinti ir varikliams užvesti, raktelių ruošinių.

Taip pat rasta automobilių apsaugos priemonių slopinimo – atjungimo įranga, pneumatinių, dujinių ginklų, iš pagrobtų automobilių pavogtų daiktų.

Be to, pas įtariamuosius aptikta narkotinių medžiagų ir neteisėtai laikomas kovinis revolveris su 5 šoviniais.

Įtarimai dėl keturių vagysčių – Vokietijoje registruoto automobilio „VW Multivan“ bei jo puspriekabės, automobilių „VW Transporter“ ir „Audi A6“ – įteikti 1974 metais gimusiam klaipėdiškiui Aleksandrui B., 1984 metais gimusiam neringiškiui Nedui Š. bei 1978 metais gimusiam Klaipėdos rajono gyventojui Kęstui R.

Mašinų savininkams padaryta turtinė žala siekia 100 000 Lt.

Visi įtariamieji anksčiau teisti, jiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Policijos pareigūnai grąžino teisėtiems savininkams Klaipėdos ir Šilutės rajonuose rastus automobilius „VW Transporter“ ir „Audi A6“.

Tai viena iš sėkmingiausių pastarųjų metų Klaipėdos apskrities VPK padalinių operacijų, nukreiptų prieš automobilių vagystes vykdančias nusikalstamas grupuotes ir jų narius.

Parengta pagal Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informaciją.

Video reportažas: