Klaipėdoje pagrobtas studentas rastas Šilutėje (VIDEO)

20160302 ontv 01Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai per 4 valandas sulaikė galimus įtariamuosius dėl vienos uostamiesčio mokyklos studento pagrobimo bei kitų galimai padarytų nusikaltimų.

Kovo 1 d., apie 13 val. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs žmogus pranešė, jog yra pagrobtas ir vežamas vienos Klaipėdos mieste veikiančios taksi bendrovės automobiliu. Informacija buvo perduota Klaipėdos apskrities VPK.

Nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo, atlikti pirminiai tyrimo veiksmai, pareigūnai greit nustatė galimo įtariamojo asmenybę.

Bendradarbiaujant su Tauragės apskrities VPK pareigūnais įtaraimasis ir jo bendrininkas apie 17 val. buvo sulaikyti Šilutėje, Melioratorių al. esančiame daugiabutyje. Įtariamojo bute buvo ir pagrobtas nukentėjusysis.

Įtariama, kad niekur nedirbantis už vagystę ir valstybės tarnautojo įžeidimą teistas šilutiškis bei jo bendrininkas, dirbantis taksistu, iš vienos Klaipėdos mokyklos bendrabučio kambario pagrobė nukentėjusiojo kompiuterį, drabužius bei kitus daiktus.

Taip pat gauta duomenų, kad vienas įtariamasis vertė nukentėjusįjį sumokėti jam daugiau nei 1 300 Eur už neva jo problemas su policija dėl vagysčių iš nukentėjusiojo motinos drabužių parduotuvės.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo. Sprendžiama dėl kitų nusikalstamų veikų – galimo plėšimo ir turto prievartavimo inkriminavimo bei kardomosios priemonės – suėmimo įtariamiesiems paskyrimo.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą laisvės atėmimą numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.