Klaipėdoje sulaikytas žudikas pasakoja savo versiją

Gegužės 11 d. pranešta, kad sulaikytas kone savaitę ieškotas Vytautas Šerpetauskas, įtariamas savo sutuoktinės nužudymu. Vyro buvimo vietą nustatė Tauragės AVPK pareigūnai, jis rastas Klaipėdos mieste ir sulaikytas.

Primename, kad gegužės 6-osios naktį, Vainuto sen. Bikavėnų kaime buvo moters kūnas su durtinėmis žaizdomis. Jos kūną pareigūnai rado išlaužę namų duris, kai sunerimę dėl moters į policiją kreipėsi jos kaimynai. Teisėsaugininkai greit nustatė, kad tai 49-erių Gražina Šerpetauskienė, jos kūnas buvo su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis.

Nusikaltimu įtartas moters sutuoktinis V. Šerpetauskas buvo dingęs, jau kitą dieną paskelbta jo paieška. Bet rasti besislapstantį vyrą policijos pareigūnams pavyko tik beveik po savaitės Klaipėdoje.

Pranešama, kad sulaikytasis apklausiamas papasakojo savo įvykių versiją, atvestas į teismą jis tikino įvykio metu buvęs blaivus. Prokuratūra pateikė prašymą įtariamąjį suimti trims mėnesiams. Teismas, įvertinęs visas aplinkybes, tenkino prokurorų prašymą.

Nors vyras buvo surastas Klaipėdoje, prokuratūra dėl suėmimo kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą, nes nusikaltimo vieta priklauso Tauragės apskričiai. Ikiteisminį tyrimą kuruoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Jurij Petuchov.

Aiškėja, kad nužudyta moteris pernai teisme įrodinėjo, kad santuokoje įgytas turtas priklauso tik jai, nes sutuoktinis neprisidėjo, tačiau teismas moters prašymą atmetė. Anot nužudytąją pažinojusių žmonių, moteris jau norėjo skirtis su sutuoktiniu.

Pora buvo susituokusi mažiau nei prieš 3 metus, bet juos pažinoję vietiniai teigė, kad jų namuose ne kartą aidėjo barniai, buvo ir smurto, vyras niekur nedirbo.

Teisėsaugos duomenimis, vyras anksčiau nebuvo teistas, tačiau dėl smurto namuose buvo įtariamas. Į šeimos namus buvo kviečiami pareigūnai, buvo pradėtas ir ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje.