„KLASTINGAS TIRPALAS“ – svaiginanti komedija

Spektaklis klastingas tirpalasGegužės 7 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Vos pusmetį Lietuvos scenose vaidinamas spektaklis „Klastingas tirpalas„ jau spėjo prisijaukinti savo žiūrovą. Pilnas Lietuvos sales renkanti komedija taip įnirtingai įtraukia į tragikomišką siužetą, kad žiūrovai aktorius apdovanoja audringais aplodismentais.

Premjerinis „Klastingo tirpalo„ pasirodymas Kaune sutiktas itin griausmingai! Aktoriai apdovanoti perkūniškais plojimais, o žiūrovai atsiriekė geroką vitamino C porciją.

Pačių geriausių emocijų dozę gaus ir šilutiškiai, gegužės 7-osios vakarą pasirinkę praleisti su „Klastingo tirpalo„ komanda.
Aktoriai juokauja, kad suvaidinus „Klastingą tirpalą“ taip lengvai nuo scenos nepasitrauksi: susirinkusiųjų  dėmesys, žiūrovų išreikšta padėka – visa tai galima apibūdinti vienu žodžiu – euforija!

Tai didžiausias atpildas spektaklio komandai: režisieriui Ričardui Vitkaičiui ir aktoriams Džiugui Siaurusaičiui (žiūrovams žinomas iš serialų „Moterys meluoja geriau„ – Kostia ir kitų serialų ir TV laidų), Ramūnui Šimukauskui (gerai žinomas kaip „Dviračio šou„ A.Valinskas, V.Uspaskichas ir kiti personažai), taipogi kitiems TV serialų ir teatro žymiems aktoriams: Dariui Rakauskui, Eglei Mikulionytei (Šv. Kristoforo prizas; Auksinis scenos kryžius), Linai Rastokaitei, Birutei Prekevičiūtei ir kitiems.

Ši šarminga istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampio verpetas, Jus iškart įtrauks į spirgančią tėkmę. Entuziazmu kunkuliuojantis Mokslininkas – profesorius čia įsisuks į ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tirs šio sukto gėralo poveikį bei bandys neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais.

Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad kūrinyje nebus siekiama moralizuoti ar burnoti – į suvokimą bus keliaujama nerimastingo humoro keliu.

Garantuojame: „Klastingas tirpalas„ žiūrovui sužadins tokį emocijų piką, kad net kūnas nueis pagaugais.

Nori sužinoti, prie ko prives tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas?

Atvyk pasižiūrėti!

Komedija universali ir subalansuota visoms amžiaus grupėms, tad laukiami visi!

Atlikėjai apie spektaklį

– Kas dėjosi galvoje, pamačius „Klastingo tirpalo„ scenarijų?

Ramūnas ŠIMUKAUS-KAS: „Pirma mintis – bus labai įdomu: įdomi, nedaug nagrinėta ir labai žaisminga forma pateikta tema. Žiūrovas tikrai pamatys save ar savo artimą ir manau iš kiekvienam atpažįstamų situacijų   smagiai pasijuoks. Manau, tema Lietuvai yra aktuali, pribrendusi.

– Ar turi reikšmės aktorių kolektyvas, su kuriuo dirbate?

Ramūnas ŠIMUKAUS-KAS: „Be abejo, teatras – kolektyvinis menas, ir vienas tu čia nieko nesukursi. Kolektyvas labai svarbu! Turiu pripažinti, kartu patyrėme labai malonių kūrybinių atradimų. Aš dėl to labai džiaugiuosi.

– Kaip įsivaizduojate „Klastingo tirpalo„ žiūrovą?

Džiugas SIAURU-SAITIS: „Nerekomenduočiau vaikams iki 18 metų, nes nesupras. Komediją labiau suvoks turintieji gyvenimiškos patirties – tie, kuriems jau yra nutikę situacijos, gvildenamos komedijoje. Nemanau, kad spektaklį supras absoliutūs abstinentai, jie juk abstinentais tapo ne šiaip sau, o dėl tam tikrų priežasčių.

– Pridurkite, jei dar liko nepridurtų.

Džiugas SIAURU-SAITIS: „Komedija yra komedija. Situacijos, kurios čia vaidinamos – daugeliui atpažįstamos (juk vienas pagrindinių humoro kriterijų – atpažįstamumas). Žmonėms turėtų būti juokinga, nes su kažkuriuo iš šių personažų jie galės susitapatinti, pamatyti dalį savęs.

– Kokia pirmoji mintis persmelkė perskaičius scenarijų?

Lina RASTOKAITĖ: „Atrodo, kiek daug įvairiausių juokingų, „fainų“ ir kiek daug nesmagių, slogių išgėrusiųjų daromų istorijų. Žiauriai dviprasmiška tema.

– Ar aktualus šis spektaklis dabarties žmogui?

Lina RASTOKAITĖ: „Alkoholio tema aktuali per amžių amžius, kol žemėje bus vartojančių alkoholį, tol ši tema nepraras populiarumo.