Klinkerio panaudojimo galimybės

Klinkerio plytos labai vertinamos dėl visapusiško jų panaudojimo. Lietuvos rinkoje jos nėra siūlomos labai ilgą laiką, tačiau dėl savo funkcionalumo ypač greitai išpopuliarėjo.

Klinkerio plytelės labai giriamos todėl, kad:

1.Plytelės yra atsparios labai dideliems temperatūrų pokyčiams įskaitant ir šaltį.

2.Jos taip pat praleidžia vandens garus.

3.Minimaliai įsigeria vanduo net ir tokiu atveju, jeigu namas stovi gana drėgnoje vietoje.

4.Plytelės pasižymi ilgaamžiškumu, tad tai tikrai ilgalaikė investicija.

5.Jos lengvai apdirbamos ir montuojamos, tad gali būti prikeliamos naujam gyvenimui. Apskritai nebūtina samdytis profesionalų norint suklijuoti plyteles. Darbas labai paprastas, tad net ir mažai patirties turintys asmenys nesunkiai su juo susitvarkys.

6.Plytelės nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.

7.Estetiškai tai labai patrauklus pasirinkimas, tad jeigu norite išskirtinai gražių namų – klinkerio plytelės yra Jūsų pasirinkimas.

Tai puikus pasirinkimas tiek statant naujus namus, tiek renovuojant senus. Apskritai klinkerio trinkeles panaudoti galima labai skirtingose sferose ir labai plačiai. Svarbiausia, kad klijavimo procesas yra labai greitas ir paprastas, tad neteks gaišti savo laiko ar juolab netinkamai užklijavus įsigyti naujas plyteles. Dažniausiai klijavimas būna sėkmingas iš pirmo karto. Svarbiausia, kad ir jų panaudojimo galimybės yra labai plačios.

Fasadų atgimimas. Jeigu norite, kad senas namas vėl būtų gražus ir funkcionalus, tokiu atveju svarbu atnaujinti fasadą. Jo apklijavimas klinkerio plytelėmis ne tik sukuria estetiškai akiai patrauklesnį vaizdą, tačiau taip pat ir padeda sulaikyti šilumą namuose. Žinoma, norint kokybės rekomenduojame pasinaudoti apšiltinimo priemonėmis. Tuomet papildomai apklijuoti plytelėmis. Net ir labai senas namas prisikels naujam gyvenimui.

Plytelės laiptams. Jeigu norite, kad lauke esantys laiptai atrodytų skoningai, tarnautų ilgai ir tuo pačiu nebūtų slidūs – tokiu atveju būtent klinkerio plytelės yra pats geriausias pasirinkimas. Kadangi siūlomas labai platus skirtingų spalvų plytelių pasirinkimas – nesunkiai atrasite tokias, kurios dera prie Jūsų būsto fasado.

Terasų įrengimas. Šiais laikais terasos galimos ne tik turint nuosavus namus, tačiau ir gyvenant daugiabutyje. Jeigu svajojate apie terasą, kurioje būtų galima maloniai leisti laiką – tokiu atveju ją ir kurti, ir tuo pačiu dekoruoti rekomenduojame naudojant klinkerio plyteles. Terasos bus tvirtos ir labai skoningos.

Dekoravimas. Galiausiai naudojantis šiomis plytelėmis galima dekoruoti įvairiausias namų vietas: sienas, laiptus, perskyras ir panašiai. Vėlgi, puikiai tinka tiek naujuose, tiek senuose namuose. Nuostabu, kai įmontuoti yra taip paprasta, o ir pačių plytelių pasirinkimas yra toks platus.

Platus klinkerio plytelių panaudojimas paskatina įsigyti šias funkcionalias plyteles ir papuošti savo namus funkcionaliomis, tačiau neberagiai kainuojančiomis plytelėmis.