„Klumpelėje“ stovyklavo vainutiškiai

stovykla klumpele vainutasVainuto vidurinės mokyklos vasaros stovykloje „Klumpelė“ dalyvavo 18 pradinių klasių mokinių, jai vadovavo D.Jonelienė, A.Juknienė, E.Žąsytienė.

Mokyklos direktorius A.Jonikas linkėjo stovyklautojams ir tėveliams, atlydėjusiems savo atžalas, smagiai, kūrybingai, išradingai praleisti drauge aštuonias dienas. Stovyklautojų laukė susitikimai su visuomenės slaugytoja V.Vilčauskiene, policijos pareigūne I.Zagorskiene, seniūnijos socialine darbuotoja L.Juzaitiene, jie dalyvavo šokių fiestoje kartu su šokių mokytoja V.Joniškaityte, sporto šventę vedė stovyklautojo Airido mama Irena.

Pradinukų mokytoja A.Mauricienė mokė vaikus karpinių meno, I.Šeperienė – lipdymo iš molio, V.Kubilienė kartu su vaikais ruošė sveiko maisto pietus.

Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų centro amatų stovykloje vainutiškiai mokėsi karpinių meno, pynimo iš šiaudų, darbelių iš vilnos, drožinėjimo iš medžio, stebėjo edukacinę pamoką „Liaudies muzikos instrumentai“, kurią vedė buvęs ansamblio „Lietuva“ vadovas K.Budrys.

Keliavome į turistinį žygį po Vainuto apylinkes, vykome į Kretingą, aplankėme japonišką sodą „Samogitią“.

Už tai, kad turiningai praleidome laiką, esame dėkingi mokyklos administracijai, tarybos nariui V.Laurinaičiui, „Vylinojaus“ savininkams L. ir V.Sudeikiams, „Gerumo namams“, ūkininkams I. ir V.Petrauskams, K. ir J.Stirbiams, A. ir K.Mauricams, A. ir R.Tverskiams, I. ir G.Birbalams,  N.Kasparaitienei, P. ir T.Bagdonams.