„Knygų Kalėdose“ – šilutiškių gerumo lietus

knygu kaledosPrezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje „Knygų Kalėdų“ akcijoje, pasibaigusioje prieškalėdžiu, dalyvavo 121 šilutiškis.

Akcijos metu F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir 23 jos filialuose įregistruotiems knygmyliams padovanota 578 naujos, iki tol bibliotekose nebuvusios knygos už 11.522 Lt.

Geranoriškų akcijos dalyvių sąrašas vis dar pildomas, nes renkama informacija iš visų kaimų filialų, dar nesuskubusių perduoti apskaitymui knygas Fondų organizavimo skyriaus bibliotekininkams. Tarp akcijos dalyvių – rajono vadovai, savivaldybės politikai, valstybės tarnautojai, elektroninių ir tradicinių laikraščių žurnalistai, verslininkai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, viešosios bibliotekos ir jos filialų skaitytojai ir šiaip, atsitiktinai į „Pegaso“ knygyną Šilutėje  užsukę miestelėnai, nupirkę po vieną ar keletą naujų knygų. Nuo šiol jos praturtins šilutiškių – knygos gurmanų pasaulį.

Tvariausia dovana šioje žemėje yra žmogaus išminties, proto ir sielos kūrinys – knyga. Ačiū Jums, mielieji, už knygos dovaną. Ji susaistė mus ir jus neišardomos bičiulystės, ištikimybės savo krašto knygmylių skaitymo pomėgiams ir galimybės Pamario krašto žmonėms gauti visavertę informaciją bei žinias, saitais.

Išsamiau apie akcijos geradarius ir visas bibliotekai dovanotas knygas jūs rasite interneto žiniatinklyje www.silutevb.lt nuorodoje „Knygų Kalėdos“.

Su gilia pagarba ir dėkingumu – Dalia UŽPELKIENĖ, F.Bajoraičio viešosios bibliotekos direktorė,
Sandra Jablonskienė, socialinės akcijos „Knygų Kalėdos“  koordinatorė, Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šilutės skyriaus pirmininkė.