„Knygų Kalėdų“ karavanas Šilutėje pajudėjo…

knygu kaledosPrezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir globojama akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą. Kalėdos – vilties, laukimo, šilumos, gerumo metas. Dalinamės viskuo, kas žmogiška – geru žodžiu, šypsena, supratingumu, nuoširdumu…

„Knygų Kalėdos“ – viena iš tokių galimybių. Praturtinti bibliotekas dovanojant naujus lietuvių grožinės literatūros leidinius, knygas apie Lietuvos istoriją, enciklopedijas ir žinynus – tai nereiškia dovanoti knygą kaip daiktą. Jūs dovanojate savo gerumą, išminties šaltinį, begalinį malonumą skaitančiajam.

Lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais įžiebė Kalėdų eglę, duodama startą „Knygų Kalėdoms“. Į „Knygų Kalėdų“ šventę pakviesti tik 25 bibliotekininkai iš visos Lietuvos – Lietuvos bibliotekininkų draugijos tarybos nariai, jau kelerius metus vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos“ koordinatoriai. Džiugu, kad šioje šventėje dalyvavo ir Šilutės F Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vyr. bibliotekininkė, akcijos „Knygų Kalėdos“ koordinatorė Šilutėje Sandra Jablonskienė.

Pamaryje taip pat netrūksta gerų norų ir veiksmų. Tuo dar kartą įsitikino Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos specialistai, kviesdami rajono verslininkus į „Knygų Kalėdas“. Lapkričio 27 d. vieni pirmųjų šioje gerumo akcijoje dalyvavo politikos ir verslo pasaulio atstovai: Steponas Kazlauskas (UAB „Žibai“), Arūnas Jagminas (UAB „Šilutės polderiai“), Dževaldas Žemaitaitis (UAB „Statyk pats“), Almutas Dumašius (UAB „Šilutės automobilių keliai“), Alfredas Markvaldas (UAB „Šilutės vandenys“), Saulius Stankevičius (UAB „Sauliaus transporto sistemos“, Edvardas Vitkauskas (UAB Prekybos namai „Eksa“), Vladas Kainovaitis (Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys).

„Knygų Kalėdos“ dar tik įsibėgėja. Naujų leidinių pamario bibliotekoms galite padovanoti visi. Neatidėliokime gerumo rytdienai, jo reikia kiekvieną minutę, kiekvieną akimirką.

Akcija „Knygų Kalėdos“ tęsis iki sausio 6 d., tad mieli šilutiškiai, mūsų ištikimiausi bičiuliai, kviečiami pasidalinti gerumu ir padovanoti Pamario krašto bibliotekoms knygų, kurių galima nupirkti knygyne „Pegasas“. Akcijos metu bibliotekoms skirtos knygos bus parduodamos su 20 % nuolaida. Knygas galite palikti Šilutės knygyne „Pegasas“ arba atnešti jas į savo biblioteką.