Ko nori moterys?

aklasis pasimatymasArtėjančios Moters dienos proga „Gera dovana“ tyrė, kokių dovanų dailiosios lyties atstovės dažniausiai tikisi iš vyrų.

Taigi ko nori moterys?

Romantiški santykiai – pirmoje vietoje

Vasarį atliekant tyrimą internetu buvo apklausti 512 Lietuvos gyventojai nuo 18 iki 65 metų. Atlikdami apklausą, dovanų ekspertai norėjo surasti atsakymą į taip dažnai vyrams kylantį klausimą, ko nori ir ką dovanoti moterims.

Atlikta apklausa atskleidė, kad dauguma moterų – net 46 proc. – labiausiai norėtų sulaukti kvietimo kartu praleisti laiką.

Tik antroje vietoje atsidūrė gėlės, kurias rinktųsi 37 proc. apklausos dalyvių.

Tad paaiškėjo, kad moterims svarbiausia dėmesys ir santykiai, o vyrai vis dėlto pirmiausia yra linkę dovanoti gėles ar kitas mielas dovanas.

Vyrai – gėlių ir praktiškų dovanų teikėjai

Apklausos duomenimis, net 65 proc. apklaustų vyrų pirmiau savo moterims dovanotų gėlių, antroje vietoje atsiduria praktiškos dovanos (31 proc.).

O moterų taip laukiamas kvietimas į pasimatymą yra trečioje vietoje – šį atsakymą pasirinko tik 27 proc. respondentų.

Stebint vyrų pirkimų įpročius, taip pat pastebima tendencija, kad dovanų pasirinkimas pamažu keičiasi. Kovo 8-osios proga vyrai moterims vis dažniau dovanoja galimybę pačiai išsirinkti norimą užsiėmimą ir jį praleisti kartu – vadinamuosius dovanų rinkinius – pastebi pardavėjai.

Kiekviena šventė suteikia unikalią galimybę parodyti išskirtinį dėmesį, ne išimtis ir Moters diena, kurios metu dailiosios lyties atstoves galima nustebinti ne tik materialiomis dovanomis, bet ir romantišku pasibuvimu dviese.