Ko reikia elektroninės komercijos sėkmei?

computer-767776 960_720

Turite puikiai atrodančią, greitą bei modernią internetinę parduotuvę. Joje apstu kokybiškų, paklausių prekių už gerą kainą. Esate garantuoti, kad kiekvienas išsirinks sau tinkamą variantą. Tačiau kaip pritraukti lankytojų į savo e-parduotuvę?

Daugumai internetinių parduotuvių sėkmės receptas SEO paslaugos ir „Google Ads“ (PPC) reklama.

Kodėl SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama svarbu Jūsų internetinei parduotuvei?

SEO paslaugos

SEO paslaugos – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms ir svarbiausia lankytojui. SEO paslaugas galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: vidinis ir išorinis SEO.

Pagrindinis vidinio SEO optimizavimo tikslas – užtikrinti gerą lankytojo patirtį internetinėje svetainėje ir padėti lengvai rasti ieškomą informaciją. Gera lankytojo patirtis – lengvas ir paprastas apsipirkimas, patenkintas klientas.

Pagrindinis išorinio SEO uždavinys – didinti internetinės svetainės žinomumą, autoritetą ir išlaikyti gerą reputaciją.

SEO internetinės svetainės optimizavimas yra gan ilgas procesas ir rezultatų gali tekti laukti iki pusės metų, o kartais ir ilgiau.

Po SEO paslaugų projekto, internetinė svetainė užima aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose. Konkretaus produkto ieškantis žmogus sužinos apie jūsų internetinę parduotuvę.

„Google Ads“ reklama (PPC)

„Google Ads“ tekstinė reklama paieškos rezultatuose, kai mokama yra už skelbimo paspaudimą. Reklamos kampaniją galima sukurti labai greitai ir rezultatai gaunami beveik iš karto. Labai lengva kontroliuoti reklamos kampanijos biudžetą bei prognozuoti rezultatus.

Vienas iš šios reklamos privalumų – skelbimas rodomas tik suinteresuotiems asmenims, o mokama tik paspaudimo atvejo.

Lyginant su SEO paslaugomis – „Google Ads“ reklama rezultatus duoda žymiai greičiau. Tačiau sustabdžius reklamos kampaniją, skelbimai neberodomi ir rezultatų nebeduoda. Tuo tarpu SEO paslaugos, net ir po aktyvių darbų nutraukimo, dar gan ilgą laiką duoda rezultatus ir jaučiama įdirbio nauda.

SOE reklama ir „Google Ads“ – tobulas tandemas

SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama orientuotos į tą pačia sritį – paieškos rezultatus. Tačiau jos viena kitą papildo ir puikiai veikia kartu.
Atliekant vidinį SEO optimizavimą užtikrinama geresnė lankytojo patirtis svetainėje, turinys optimizuojamas pagal raktažodžius, užtikrinamas greitis ir saugumas. Tai lemia geresnį Google skelbimo kokybės balą – reklamos kampanija bus sėkmingesnė, už skelbimo paspaudimą mokėsite mažiau.

„Google Ads“ reklama didina įmonės autoritetą. Skelbimo paspaudimo dažnumas yra mažesnis nei natūralios paieškos rezultatų. Tačiau kai nepaspaudžiamas skelbimas, didėja tikimybė, kad bus paspausta nuoroda esanti natūraliuose paieškos rezultatuose.

SEO agentūra: wayup.lt