Kodėl automobilių supirkimo vietose labiau apsimoka parduoti savo automobilį, nei per skelbimus?

Internete yra, ko gero, šimtai tūkstančių naudotų ir naujų automobilių pardavimo skelbimų. Daug kas tiesiog nežino geresnio būdo parduoti, kadangi skelbimų portaluose apsilanko beveik visi pirkėjai. Tačiau ar tikrai nėra paprastesnio ir lengvesnio kelio į transporto priemonės pardavimą? Juk kai kada skelbimai ir juose patalpinti automobiliai labai ilgai laukia savojo pirkėjo, nors jų būklė gera. Šiame straipsnyje įsigilinsime į tai, kodėl kai kada labiau apsimoka savo automobilį parduoti supirkėjams, supirkimo vietose nei talpinti jį į skelbimus bei naudoti šį metodą.

Pardavimų per skelbimus realybė ir minusai

Kai žmogus ruošiasi parduoti automobilį, dažniausiai jis net negalvoja apie kitą išeitį nei talpinti parduodamą TP į skelbimus. Visgi toks būdas turi ir savotiškų minusų, apie kuriuos kalbama mažai, bet su kuriais susiduria beveik visi pardavėjai, be išimties:

  • Neapsisprendę pirkėjai – dažnai net ir tuomet, kai automobilis parduodamas tikrai geros būklės ir už gerą kainą, atvykę pirkėjai labai dvejoja dėl to ar jiems verta pirkti automobilį. Taip praleidžiama valanda (ar net daugiau) apžiūrai ir iš to nieko gero neišeina.
  • Nerealius lūkesčius turintys ir laiką gaišinantys pirkėjai – kai kada susilaukiama ir tokių pirkėjų, kurie tikisi nusiderėti pusę kainos arba tiesiog tie, kurie atvyksta apžiūrėti, bet net neplanuoja pirkti. Tokios situacijos irgi yra pardavimo realybė.
  • Dokumentų pildymas – parduodant automobilį reikia užpildyti nemažai formų ir dokumentų. Jeigu parduodate per skelbimus, viską reikės daryti patiems.
  • Laiko derinimas – jūs turite prisiderinti prie pirkėjams patogaus laiko, o tai gali reikšti planų metimą, paskutinės sekundės pasikeitimus ir net, kai susitariate, kai kada jie gali neatvykti.
  • Įkyrios derybos – daug ką erzina tai, jog parduodant per skelbimus, reikia derėtis. Kartais deramasi ne dėl reikšmingo kainos pokyčio, bet šiaip, iš azarto, todėl tiems pardavėjams, kurie nori paprastai ir sklandžiai parduoti, skelbimai tikrai ne visada bus geriausia išeitimi.

Automobilių supirkimo privalumai, lyginant su skelbimais

Kaip paslauga, supirkimas yra ganėtinai mažai žinomas. Daug pardavėjų net nepagalvoja apie tokią išeitį ir neapsvarsto apie supirkimo privalumus. Na, o lyginant su skelbimais, jų yra tikrai nemažai.

Pradėti reikėtų pabrėžiant tai, kad automobilių supirkėjai visuomet pateiks pasiūlymą, nesvarbu, kokia automobilio būklė, amžius, retumas. Pirkėjai skelbimuose daugiausiai ieško populiariausių automobilių modelių, labai derasi dėl kiekvieno euro, jeigu automobilis yra su defektais, nepriklausomai kokią kainą esate nustatę.

Supirkėjai visuomet pateikia pasiūlymą ir prisitaiko prie jums patogaus laiko. Sutarus dėl sandorio, TP jie savarankiškai transportuoja, tad jums, kaip pardavėjui, nereikia rūpintis jokiais dalykais. Be to, atsiskaitoma vietoje, iš karto, tad susitaupo daug jūsų laiko.

Bet kokiu atveju supirkėjai tikrai rodys susidomėjimą ir nevažiuojančiomis, daužtomis TP ar tomis, kurios neturi draudimo, techninės apžiūros. Be to, supirkėjai gali nupirkti ir didelį kiekį transporto priemonių.

Išvados

Išsiaiškinome, kokios priežastys lemia, kad pardavimas supirkėjams yra naudingesnis pasirinkimas nei bandyti parduoti per skelbimus. Gerokai sklandesnis procesas, paprastesnė dokumentacija, lengvesnis laiko ir sąlygų derinimas bei garantuoti rezultatai lemia tai, kad tikrai verta pasidomėti, kokią naudą jums siūlo automobilių supirkėjai. Atsiskaitoma iš karto, tad labai greitai galėsite džiaugtis sėkmingai įgyvendintu sandoriu.