Kodėl geras masažas gali būti brangesnis?

 

wellness-285587 960_720Kaina – visada opus klausimas. Kūno masažas Vilniuje nuo šio klausimo irgi neatsiejamas. Tačiau reikia pasakyti, kad žmonės protingi ir renkasi kokybę, investuoja lėšas į sveikatą.

Šiame straipsnyje svarstome, kodėl geras masažas gali būti brangesnis. Kiekvienas argumentas pateikiamas atskiru punktu. Kviečiame skaityti!

1. Prieš tapdamas masažuotoju, žmogus daug mokosi. O žinios ir įgūdžiai neateina per dieną, mokymosi procesas kainuoja. Praleisti metai turi atsipirkti, tad savaime suprantama, kad paslauga negali būti siūloma už dyką.

2. Nuomos išlaidos. Negana to, kad prieš tampant specialistu skiriama daug lėšų, jų reikia ir dirbant masažisto darbą. Tarkim, kūno masažas Vilniuje gali būti kiek brangesnis nei mažame miestelyje dėl vienos paprastos priežasties – didesnės nuomos kainos. O juk patalpos reikalingos, be to, klientams nepatiktų, jei jos būtų apsilaupiusios ar kitaip susidėvėjusios.

3. Įranga. Norint gerai masažuoti nepakanka polėkio. Tokie daiktai kaip masažo stalas pareikalauja nemenkos išlaidų dalies. Ši priežastis itin akivaizdžiai parodo, kad specialistams prisikaupia visokių finansinių dilemų. O visuomet norisi, kad įranga būtų kuo geresnė, nes tai prisideda prie paslaugos teikimo patogumo bei kokybės.

4. Mokesčiai. Atseikint tam tikrą sumą gali pasirodyti, kad tai daug. Užsukate pas masažuotoją ir po pusvalandžio ar valandos sumokate tiek, kiek uždirbate per pusdienį ar per visą dieną. Tačiau dalis sumos tenka mokesčiams, kita dalis – investicijoms į veiklą. Ir nelieka tokio solidaus užmokesčio…

5. Reklama. Nors šiais laikais reklama kitokia nei anksčiau (pavyzdžiui, galima komunikuoti socialiniuose tinkluose), vienokių ar kitokių išlaidų atsiranda ir čia. Nes nesireklamuojant sunku tikėtis klientų antplūdžio.

6. Jei kūno masažas tikrai kokybiškas, pacientai tai įvertina. Jei specialistas taikytų itin mažą kainą, gali susidaryti ilgos eilės. Todėl viską apmąsčius tampa akivaizdu, jog kartais tikslingiau taikyti aukštesnes kainas.

Šie šeši punktai daugiau ar mažiau iliustruoja, kad kūno masažo nauda neatsiranda „iš oro“. Kol įgaunama įgūdžių, kol susiperkama įranga, praeina laiko. O ir pastangų visa tai reikalauja. Bet pacientai pritaria, kad kokybiško masažo vertė neišmatuojama.