Kokie stalai tarnauja ilgiausiai?

Kad stalai yra vienas reikalingiausių baldų mūsų namams, su tuo sutiks visi. Tačiau taip pat nesunku  pastebėti, kad būtent šis, visiems namams taip reikalingas baldas, gali būti pasirenkamas pagal itin įvairius kriterijus. Ir vienu iš jų gali tapti baldo tarnavimo laikas, t.y., bus ieškoma kuo ilgiau galinčio tarnauti gaminio. Tad, jei ir jūs ieškote būtent tokio pirkinio, turime jums keletą puikių patarimų.

Įvertinkite, iš ko pagaminta

Jei jūsų tikslas – išsirinkti stalą, kuris jus ir jūsų šeimos narius džiugintų ne vieną dešimtų metų, tokiu atveju, ypač atsakingai įvertinkite, iš ko jis pagaminta. Bene geriausio rezultato galite tikėtis, jei pasirinksite iš ąžuolo, uosio, raudonmedžio pagamintą baldą.  Dar vienas ilgaamžis sprendimas – metalas.

Minimalizmas tiks labiau

Ieškantiems ilgai galinčių tarnauti baldų, verta atkreipti dėmesį ir į minimalistinius gaminius. Kodėl būtent jie galėtų tapti geriausi pasirinkimu? Viskas labai paprasta – baldai, kurių negalima priskirti minimalistiniams, dažniausiai būna dekoruoti daugybe smulkių detalių. Na, o tos detalės netrunka nusidėvėti, atsikabinti, nulūžti, o, jei neskubama jų iš karto pritvirtinti, tai jos greitai ir pasimeta, Na, o minimalistiniai baldai tokių detalių arba iš viso neturi, arba jų būna ypač mažai, todėl ir tikimybė, kad baldas greičiau praras puikią savo pirminę išvaizdą, yra gerokai mažesnė. Be to, stalas, turintis mažiau įvairių detalių, yra geresnis pasirinkimas dar ir todėl, kad praėjus tam tikram laiko tarpui, jums neteks svarstyti: madingos jos dar ar jau ne.

Kodėl reikėtų rinktis baldus, kuriuos ypač lengva transportuoti?

Taigi, jei norite, kad stalas tarnautų ilgai bei patikimai, pirmenybę derėtų teikti pagamintiems iš medienos bei metalo, o taip pat – minimalistinio stiliaus gaminiams. Tačiau svarbi ir dar viena aplinkybė – rinkitės stalą, kurį būtų ypač lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Kai baldas ilgai išlaiko puikią pradinę būklę, jis tinkamas naudoti ypač ilgą laiką. Tačiau nėra jokių garantijų, kad jums nepabos jo stovėjimo vieta ir jūsų nepanorėsite jo perkelti kitur. Tad pasirinkus stalą, kurį lengva transportuoti, bus ypač paprasta įgyvendinti sumanymus.