Kokius 2014-uosius metus mums atjodins su vėju skuodžiantis arklys?

horoscope-2014Šv. Kalėdų žaisliukai spindi ant eglutės, jau galime pailsėti po šv. Kalėdų dovanų pirkimo maratono, kai po darbo dienos nosies tiesumu lėkėme ne namo, bet į prekybos centrus, smulkias krautuvėles. Ten, skambant „Jingle bells“ dainai, kasdien žvelgėme į lūžtančias lentynas, sukdami smegenėles dėl to paties klausimo – ką nupirkti dovanų?

Pagaliau išsprendę klausimus, dovanų kalnais artimuosius apibėrę ir Kristaus gimimą paminėję, vėl sukamės į tą patį verpetą. Šį kankina kitas klausimas – kaip pasitikti 2014-uosius, Žaliojo medinio Arklio metus?

Dosnieji draugams ieškos medinių arkliukų, pasagų, o kruopščiosios namų šeimininkės domėsis, kokiais patiekalais nukloti naujametį stalą.

Kaip reikia pasitikti Žaliojo medinio Arklio metus, kad šie būtų dosnūs? Kokias sėkmes ar nesėkmes atneš mums prunkščiantis ir su vėju skuodžiantis arklys? Jeigu smalsu, šis straipsnis kaip tik jums.

Energijos antplūdis

Geriausias žodis, apibūdinantis atkeliaujančius 2014-uosius – energija, nes savo nepriklausomybę ginantis Arklys – vienas energingiausių Zodiako ženklų. Žaliajam Arkliui būdinga galingumas ir dinamiškumas: Arklys gyvena akimirkos džiaugsmu, nenustygsta vietoje, visuomet ieško naujų nuotykių. Taigi ir 2014 metai bus gyvybingesni, judresni nei nušliaužę Gyvatės metai.

Daugeliui Arklio metai gali tapti išbandymų laiku, tad nežinosite, kas laukia jūsų naują dieną.

Astrologai žada, kad nuobodu nebus, jei laikysitės svarbiausios metų taisyklės – neužsisėdėti vienoje vietoje ir vis kažką veikti, stengtis, nenuleisti rankų ir į neįtikėtinus gyvenimo posūkius reaguoti teigiamai ir ramiai. Teks kaip reikiant save valdyti, nes Saulės sistemos planetos išsidėstys neįprastai ir astrologai įžvelgia, kad tai gan stipriai gali lemti klaidų, nelogiškų sprendimų galimybes.

Stiprus Arklys su trenksmu atkeliaus ir į asmeninius santykius – visi jausmai taps daug kartų stipresni. Optimistai turbūt jau trina rankas ir laukia sustiprėsiančios meilės, o pesimistai tuoj pradės jaudintis, kad santykiuose iškylantys konfliktai bus dar stipresni. Tačiau patariama nesinervinti iš anksto ir nelieti sustiprėjusių jausmų pykčiams, neprarasti emocinės pusiausvyros ir netrikdyti aplinkinių.

2014-aisiais sėkme sužibs iniciatyvūs žmonės, nes Žaliasis medinis Arklys atneš nemažai įsimintinų įvykių, iš kurių, turint idėjų, bus galima išpešti naudos. Jeigu kokią veiklą puoselėjote daugelį metų, būtent 2014 metais tai gali tapti ryškiu rezultatu – pavyzdžiui, paaukštinimu darbe, verslo augimu, vestuvėmis.

Prognozė kiekvienam Zodiako ženklui

Avinas. avinas copy

Geri metai žadami tiems Avinams, kurie imsis naujo verslo ar keis veiklos kryptį. Tinkamiausias tam laikas – pavasario pabaiga.

Vasarą Avinus užlies didžiausia metų veržlumo banga – reikės priimti neįprastus, gal net drastiškus sprendimus, po kurių jūsų organizmas pareikalaus poilsio. Dalį Avinų išgąsdins Arklys savo spartumu, tačiau kitiems nušvis naujas gyvenimas.

Ilgai bendraujantys su antraja puse šio ženklo atstovai turėtų pasvarstyti ir apie kitą etapą santykiuose – santuokos įregistravimą arba skyrybas. Jeigu pasirinksite pirmąjį variantą, tai geriausias laikas Avinų santuokai – 2014-ųjų pavasaris.

jautis copyJautis.

Nepatenkinti 2013-aisiais Jaučiai turėtų perdėlioti savo prioritetus ir pradėti veikti – tik tada Žvaigždės nusišypsos. Gali būti, kad Jaučiai atras naujų savo talentų, pakeis specialybę, mes nusibodusį darbą ir leisis į nuotykius – ir tai bus sėkmingos veiklos, nes Arklys palaimins neapgalvotus žingsnius.

Energijos ir jėgų Jaučiams užteks viskam – kilti karjeros laiptais, kurti verslą. Tačiau tokie stiprūs pokyčiai paveiks santuokinį gyvenimą – pirmieji metų mėnesiai patikrins santuokos stiprumą. Beje, jaučiai turėtų vengti tarnybinių romanų – tai gali pareikalauti jų geros reputacijos.dvyniai copy

Dvyniai.

Nusimato labai audringi ir pakankamai sėkmingi metai jausmų ir darbo srityje. 2014 metai iš Dvynių pareikalaus greitos reakcijos. Jų lauks ir didelė sėkmė, ir sunkumai – taip ir svyruos metai tarp džiaugsmų ir nesėkmių. Svarbiausia – nepulti į kraštutinumus.

Bet kokia kaina venkite nuobodžiavimo, nes vieną kartą pakliuvus į šį liūną, grįžti į normalias vėžes bus sunku.

Poroje esantys Dvyniai turėtų dažniau pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie savo antrąją pusę, būsto įsirengimą, taupymą.

vezys copyVėžys.

Arklio metais Vėžiams reikėtų vengti staigių pokyčių, rizikos, vykdyti visus pažadus. Protingai investavę šio ženklo atstovai sulauks nemažų pajamų. Patariama daugiau dėmesio skirti sveikatai.

Didelė galimybė, kad Vėžiai 2014 metais darys karjerą arba sėkmingai pakeis darbą. Tikra sėkmė versle, šeimos biudžete žadama nuo spalio pradžios iki metų pabaigos.

Meilės horoskope Arklys nepalaimins Vėžio flirtų ir neįpareigojančių romanų – patariama nusiteikti rimtiems santykiams.

Liūtas.

2014 metais atsiskleis Liūtų lyderio savybės. Be to, sėkmė lydės azartiniuose lošimuose – tačiau patartina tuo nepiktnaudžiauti. Gegužę ir rugsėjį aplankys didžiausia sėkmė – pastebėkite ir išnaudokite ją. Birželį būkite atsargūs – nepasiduokite pasitaikiusioms pagundoms užmegzti slaptus romanus.mergele copy

Mergelė.

Šio Zodiako ženklo atstovams Arklio metais patariama gyventi aktyviai, nepraleisti įvairių renginių, tobulėti. Geros naujienos pranašaujamos vienišoms Mergelėms – didelė tikimybė, kad būtent 2014 metais sutiksite savo gyvenimo meilę. Pavasario pabaiga – sėkmingiausias metas.

Didelio pajamų pagausėjimo Arklio metais nenumatoma, tačiau dirbsite iš peties ir tik po sunkaus darbo ateis sėkmingi rezultatai.
svarstykles copy
Svarstyklės.

2014 metais Svarstyklės turėtų viską kruopščiai apgalvoti, sudėlioti planus, jų įgyvendinimo idėjas. Pasitikėkite savo likimu ir veikite. Numatomos kelionės, pokyčiai tarpusavio santykiuose. Vasarį ir kovą galimi pasikeitimai darbe, o nuo liepos galite mąstyti apie verslo idėjos realizavimą, nes materialinė gerovė ir stabilumas Svarstyklėms Arklio metais bus kaip niekada svarbūs.

Skorpionas. saulys copy

Žaliojo Medinio Arklio metai bus sėkmingi tiems Skorpionams, kurie parodys savo darbštumą, išradingumą. Didžiausias klausimas, į kurį vis ieškosite atsakymo – kaip užsidirbti daugiau pinigų? Verslininkai turės ne tik pelno, bet ir nuosmukių, tačiau patariama nesuklupti, o išbandyti save, tikrinti, ką galite pasiekti, eksperimentuoti. Palankūs metai bus tarpininkams, žurnalistams, konsultantams, prekybininkams, smulkiems verslininkams.

Gali būti, kad pavasarį turėsite rūpesčių meilės sferoje, o rugpjūtį kunkuliuos aistros. Kai kurie Skorpionai gali nutraukti senus santykius dėl naujai užvirusių jausmų.

Šaulys. oziaragis copy

Šauliams patariama 2014 metais būti aktyviems ir iniciatyviems savo darbe, tada aplankys karjeros sėkmė, pakils darbo užmokestis. Nebijokite rizikuoti, suklysti – jūsų entuziazmas nublanks prieš neišmanymą. Tačiau stipriai neapkraukite savęs darbo krūviu, tinkamai suderinkite laisvalaikį.

Daug dėmesio pareikalaus santykiai, kuriuose reikės kurti harmoniją ir komfortą, neprovokuoti partnerio pavydo, mėgautis ramybe.

Ožiaragis. oziaragis copy

Arklio metai – bendravimo laikotarpis Ožiaragiams. Visi metai bus žymiai geresni nei vidutiniai. Neatsisakykite kitų pagalbos, neužsidarykite savyje. Svarbu bus dirbti komandoje ir būti drąsiems – tuomet, ko tik imtumėtės, lydės Fortūna. Metai idealiai tinka verslo plėtrai.

Sėkmingi metai žadami ne tik verslininkams ir valdininkams, bet ir kūrybinį darbą dirbantiems Ožiaragiams. Nepamirškite sportuoti – gera ar bloga jūsų sveikata bus Arklio metais, priklausys nuo fizinio aktyvumo.

vandenis copyVandenis.

2014-ieji Vandeniams – svajonių siekių, harmonijos paieškos metai. Svarbu pasitikėti savimi ir nereaguoti į apkalbas.

Nušliaužiantys Gyvatės metai paliks permainas, todėl Arklio metus Vandeniai pasitiks atsinaujinę. Darykite tik tai, kas jums patinka, atraskite savyje potencialą – pirmasis metų pusmetis suteiks galimybę pomėgį paversti verslu.

Dalyvaukite loterijose – numatoma nemaža galimybė laimėti.

Žuvys.zuvys copy

Arklio metais žavėsite aplinkinius, jeigu nebijosite mokytis ir šviesti kitus. Keliaukite, bendraukite su užsieniečiais. Vasarą numatomi pokyčiai darbovietėje, kurie gali kiek paveikti morališkai. Nauji horizontai atsivers prieš jus, jeigu patikėsite savo unikalumu ir sieksite svajonių, ieškosite užsiėmimo, kuris jus įkvėps.

Birželį ir liepą patartina skirti namams, kurti juose komfortišką atmosferą.

Kaip pasitikti Arklio metus?

Pagrindinis ne tik Naujųjų pasitikimo, bet ir visų metų talismanas bus pasaga. Nuo seno tikima, kad tai laimės simbolis namuose ir ji kabinama virš durų staktos. Tam, kad pasaga atneštų laimingą gyvenimą, ji turėtų būti senoviška, dėvėta ir geležinė. Išdrožtos iš medžio ir iš kitokių medžiagų pagamintos pasagos talismano galios neturi, jos bus tik namų papuošalas. Tam tikrą talismano galią turės ir pušies šakelė, simbolizuojanti amžinybę.

Žaliojo medinio Arklio metų sutikimo vakarą patartina vengti nepažįstamųjų rato, geriau sutikti juos artimų draugų ar šeimos narių kompanijoje.

Šeimininkės, besirūpinančios naujamečiu stalu, jį padengti turėtų žalia ar mėlyna staltiese ir sukrauti medinius indus. Ruošdamos maistą jos turėtų nepamiršti patiekalo iš kiškienos ar triušienos. Svečiai turėtų mėgautis gurmaniškomis porcijomis.

Naujametį vakarėlį iš spintos traukite žalius ir mėlynus drabužius, pasiūtus iš natūralių medžiagų: šilko, medvilnės, vilnos. Ieškodami aksesuaro, rinkitės pagamintus iš medžio ar natūralaus akmens.

Gerų Gyvatės metų išlydėtuvių ir Žaliojo medinio Arklio sutiktuvių!