Kokybiška televizija gali būti nebrangi

IMG 4615Televizijos antenas ant Šilutės, Rusnės ir Traksėdžių daugiabučių namų stogų prižiūrinčios ir abonentinį mokestį už jų nuomą imančios įmonės vadovė Valentina Miliauskienė sako, kad skaitmeninės televizijos erai, kuri prasidės spalio 29 d., jau yra pasiruošta. Mokėdami vos tuos pačius 5,50 litų per mėnesį, gyventojai ir toliau galės be jokių papildomų mokesčių matyti 13 nemokamų skaitmeninių televizijos kanalų.

Tiesa, V.Miliauskienė perspėja: tie, kas neturi naujesnių televizorių su į jais integruotais skaitmeniniais televizijos priedėliais, tokį priedėlį turėtų nusipirkti. Kitu atveju televizoriaus ekrane nematys nieko. Verslininkė pataria ilgai nesvarstyti ir priedėlį rinktis jau dabar, nelaukiant spalio 29-osios, kai žiūrovus visa televizija pasieks tik skaitmeniniu būdu.

„Vėliau gali atsitikti taip, kad artėjant spaliui skaitmeninių imtuvų paprasčiausiai gali pritrūkti, ir kurį laiką žmonės, neturintys priedėlių, televizijos nematys“, – sakė V.Miliauskienė.

V.Miliauskienės įmonės parduotuvėje, Dariaus ir Girėno g. 28, skaitmeninių imtuvų kainos prasideda nuo 125 litų. Tačiau moteris pataria verčiau įsigyti keliomis dešimtimis litų brangiau kainuojantį imtuvą, nes Šilutėje skaitmeninės televizijos priėmimo signalas nėra toks stiprus, koks galėtų būti. Visi į parduotuvę atvežami imtuvai yra patikrinami dėl kokybės.

„Pas tuos, kurie priedėlį perka pas mus, meistrai patys atvažiuoja jį prijungti, sureguliuoti signalą. Už tai neimamas joks papildomas mokestis. Jei vėliau kyla kokių nors problemų, meistrai taip pat visuomet yra pasiruošę padėti“, – sakė V.Miliauskienė.

Televizijos signalą nuo antenos iki televizoriaus gyventojams tiekianti įmonė šiuo metu turi daugiau nei tūkstantį abonentų ir kviečia prisijungti naujus vartotojus, nenorinčius už televizines paslaugas mokėti didelių mokesčių.