Komedija apie moteris, apsukusi pasauliui galvą

Zavios ir pavojingosŠmaikščiau, juokingiau, jautriau negu „Seksas ir miestas“ – taip Brodvėjaus žiūrovai atsiliepė apie komediją „Žavios ir pavojingos“. „Domino“ teatro scenoje pastatytas pasauliui galvą apsukęs spektaklis, gruodžio 28 dieną, lankysis Šilutės kultūros centre.

Spektaklis „Žavios ir pavojingos“ pasakoja apie moterišką draugystę, kurioje meilę akimirksniu gali pakeisti neapykanta. Arba atvirkščiai. Veiksmas vyksta mieste, kuriame siaučia negailestinga, žiemiška pūga. Šešios draugės senokai nesimatė, todėl Julija, negailėdama nei laiko, nei pastangų, pasakiškai išpuošė savo naujuosius namus ir sukvietė visas kartu praleisti vakarą. Šio susitikimo nekantriai laukia visos merginos, artimos dar nuo studijų laikų. Tačiau nuo studijų laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet ir nuoskaudų šleifas, kuris, akivaizdu, sugadins ir šį vakarą.

O gal, visgi, šį vakarą viskas bus kitaip? Gal Marta nepasirodys? Juk Julija taip stengėsi susitikimui parinkti būtent Donaldo gimtadienio vakarą… Teisybę sakant, Marta vienintelė iš draugių turi antrąją pusę. Bet kūdikio laukiasi juk ne Marta, o Laura…

Ramiu turėjęs būti vakaras netrukus pavirsta tikra santykių audra. Tačiau gal būtent tokia ir yra tikra moteriška draugystė, kurioje tarpusavio supratimas ir gebėjimas atleisti tiesiog neįmanomas be pavydo, pykčio ir intrigų? Pavojingas atvirumas, rizikingas kerštas ir jautrūs prisipažinimai, riedantys nuo ašarų pakalnės – viskas apie moteris, kurios pavojingos ne tik viena kitai, bet ir sau pačioms. Milžiniško populiarumo sulaukusi Lauros Cunningham pjesė, užkariavusi Brodvėjaus ir kitas didžiąsias teatro scenas pasaulyje, atskleis tai, ko apie moteris geriau nežinoti.  

„Domino“ teatro Lietuvoje pastatytas spektaklis  gruodžio 28 dieną, lankysis Šilutės kultūros centre.