Koncerte mamytėms dainavo ir vaikai, ir pačios mamos

MAMYCIU KONCERTAS KOMSKIS 2Jau antri metai iš eilės Šilutės kultūros ir pramogų centre organizuojamas šventinis koncertas „Sveikinu mamytę“, kurio iniciatorius ir globėjas – Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis. Jis pakvietė mamas ir močiutes koncertuoti didžiausioje Šilutės scenoje kartu su savo vaikais ir anūkais. Tačiau daugiausia atlikėjų buvo vaikai, skyrę savo dainas ir muziką mylimoms mamoms.

Į šventinį koncertą susirinkusias mamas pasveikino K.Komskis ir rajono meras Vytautas Laurinaitis. Jie pasidžiaugė, kad taip kūrybingai pasveikinti savo mamas ryžtasi vis daugiau atlikėjų. Tai gera proga pabūti kartu.

Renginio vedėjas Marijus Budraitis pirmuosius į sceną pakvietė Nomedą ir Norbertą Vaitkus, kurie mamai ir koncerto dalyviams grojo pianinu ir akordeonu. MAMYCIU KONCERTAS KOMSKIS 1

Duetu dainavo Gintarė Muraulaitė su mama Raimonda Murauliene. Jos daug metų dainuoja folkloro ansamblyje „Vainuta“, Gintarė ne kartą yra buvusi „Pamario talentų“ ir „Dainų dainelės“ konkursų prizininke.

Koncertavo Petkų šeimos ansamblis „Vita“, grojo Vygantas bei Raminta Stoškai su dukra Guoda.

Nebe pirmą kartą į sceną lipo rusniškė dvylikametė Nida Pečkytė, kuri kartu su tėčiu Nidu Pečkiu mamai padovanojo tėčio sukurtą dainą „Mes mylim, Rusne, tave tokią“. Beje, autorius šventinę dieną leido pakoreguoti dainos žodžius ir priedainį kartu su dukra traukė kitaip: „Mes mylim, mama, tave tokią…“

Tą dieną mamas kūriniais sveikino dar dešimt vaikų ir suaugusių atlikėjų.

Visi koncerto dalyviai buvo apdovanoti įvairiais prizais, o išskirtines dovanas gavo burtų keliu išrinkti atlikėjai. Dovanas teikė koncerto iniciatorius K.Komskis ir savivaldybės meras V.Laurinaitis.