Konkurse „Mano meilė“ – jautrios akimirkos

 

Mano meile_1_vietaMeilė gali būti aistringa, laukianti, besąlygiška, globojanti, netgi nelaiminga… Mes mylime savo vaikus, tėvus, mylimuosius, naminius gyvūnus. Tokios mintys kyla žiūrint į jūsų atsiųstas nuotraukas tradiciniam „Šilutės naujienų“ konkursui „Mano meilė“.

Taigi šiandien, šv. Valentino arba visų Įsimylėjėlių dieną, skelbiame šio konkurso nugalėtojus.

Dalyvavo 121 nuotrauka

Konkursas „Mano meilė“ jau tapo tradiciniu redakcijos gyvenime. Dalyvauti jame ir siųsti savo meilės objektų nuotraukas kvietėme ir šiemet. Per beveik tris savaites redakcija sulaukė 121 nuotraukos. Grožėtis vaizdais ir už labiausiai patinkančias balsuoti kvietėmė „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyroje.

Mano meile_2_vietaJūs siuntėte savo vaikų, mylimųjų, tėvų, augintinių nuotraukas. Iškalbingos buvo ne tik nuotraukos, bet ir prierašai prie jų.

„Beveik 13 metų meilės ir trys tai įrodantys angeliukai“, – rašė Živilė.

„Visi už vieną, vienas už visus“, – rašė šeimos nuotrauką atsiuntęs Šilutės ligoninės gydytojas Gintaras Drūlia.

„Vaikai – tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypseną ir juoką veide, pripildo širdį laime ir meile begaline!!!“, – sakė Vaida.

Mani meile_Meilene„Amžius meilei – ne riba“, – įsitikinusi Vida.

Prizus dovanosime visiems

Daugiausiai PATINKA – 368 – surinko Sandros Pėterės nuotrauka, kurioje vaizduojama subtili ir jautri kūdikio laukimo akimirka. Sandrai atitenka pagrindinis šio konkurso prizas – marškinėlių pora, kuriuos pagamins UAB „Šarūno reklama“.

289 PATINKA surinko Kęstučio Stasyčio atsiųsta nuotrauka, kurioje – laiminga įsimylėjėlių pora. Šiai porai atitenka „Jurgitos grožio studijos“ įsteigtas prizas – 20 eurų vertės dovanų kuponas.

Nuotraukas vertino ir gėlių salonas „Meilenė“. Šio salono kolektyvas vienbalsiai nusprendė, kad jų prizas – dirbtinių gėlių puokštė keliaus pas Liną, kuri atsiuntė sesių Emilijos ir Mėtos nuotrauką.

„Šilutės naujienų“ redakcijos prizas – firminis puodelis atitenka Audriui Starovoitovui. Jo nuotraukoje – keturios rankos, kalbančios pačios už save.

Mano meile_redakcijaPabaigai – visos jūsų nuotraukos labai gražios ir išrinkti pačias pačiausias labai sunku. Tad nenorėdami nuskriausti nė vieno, visiems konkurso dalyviams dovanojame trijų mėnesių elektroninę laikraščio prenumeratą. Jeigu kiekvieno pirmadienio ir ketvirtadienio vakarą savo elektroninio pašto dėžutėje norite rasti karščiausias naujienas iš Šilutės krašto, parašykite mums silutesnaujienos@gmail.com. Šis pasiūlymas galioja tik konkurse dalyvavusių nuotraukų autoriams.

Visas konkurso nuotraukas galite pamatyti čia.