Konkurse „Miss Racing“ šilutiškė pelnė „Miss publika“ nominaciją

Vilmante Dauksaite Miss publikaVieni į „ENEOS 1006 km“ lenktynes važiuoja „paganyti“ akis į automobilius, o kiti – į merginas. Čia buvo rengiamas konkursas „Miss Racing“, kuriame 17 merginų kovojo dėl galimybės tapti kitų lenktynių veidu. Laimė nusišypsojo 21-erių Agnei Kulytei iš Palangos.

Šiame konkurse dalyvavo ir keturios šilutiškės. Viena jų, Vilmantė Daukšaitė, pelnė „Miss publika“ nominaciją.

Liepos 21-23 dienomis „ENEOS 1006 km“ lenktynėse trasose varžosi ne tik lenktynininkai. Čia kitų metų lenktynių veidu bandė tapti 17 merginų – vyko konkursas „Miss Racing“. Pagrindinė nugalėtoja – „Miss Racing“ – tapo kitų metų „ENEOS 1006 km lenktynių“ veidu ir kartu su dar dviem merginomis bus deleguota į Belgiją, į Zolder trasą. Ten vyks 24 val. lenktynės, kuriose jos atstovaus belgų lenktynininkų komandai kaip lenktynių merginos. Ši garbė atiteko palangiškei Agnei Kulytei.

„Jaučiuosi neapsakomai, tikrai nesitikėjau nugalėti. Dalyvavau norėdama gerai praleisti laiką. Jausmas laimėti yra nuostabus. Tai buvo mano pirmas grožio konkursas ir aš nugalėjau!“, – Žmonės.lt nulipusi nuo scenos sakė Agnė. Kas lėmė pergalę? „Daug ruošiausi, labai stengiausi gražiai atrodyti ir pasitikėti savimi.“

Iš viso – 10 nominacijų

16 pretendenčių buvo atrinktos regioninių atrankų metu, o vieną išrinko Žmonės.lt skaitytojai, balsavę specialioje nominacijoje „Miss Racing Internetas“. Surinkusi 3197 balsus ja tapo 19-metė Miglė Cibulskaitė iš Kauno.

Konkurse „Miss Racing“ merginos buvo apdovanotos įvairiose nominacijose:

„Miss facebook“ – Viktorija Šusticka

„Miss media“ – Aušrinė Rezgytė

„Miss foto“ – Gintarė Dainytė

„Miss lenktynininkų favoritė“ – Laura Morkūnaitė

„Miss publika“ – Vilmantė Daukšaitė

„Miss elegancija“ – Ramona Rudytė

I vicemis – Ieva Šagauskaitė

II vicemis – Gintarė Dainytė.

Daugiau apie tai skaitykite žmonės.lt straipsnyje „Miss Racing“ titulą laimėjo ir Palangos lenktynių veidu tapo palangiškė Agnė Kulytė“.