Konkurso „Aš ir mano vaikas“ nuotraukose – švytinčios vaikų ir tėvų akys

trynukes kepurytesSkelbiame visą mėnesį trukusio nuotraukų konkurso „Aš ir mano vaikas“ finišą. Kvietėme visus tėvelius dalintis nuotraukomis su vaikų auginimo džiaugsmais, išdaigomis, juoku arba pačiomis šilčiausiomos kartu praleistomis akimirkomis. Norime pasidžiaugti, kad pranokote mūsų lūkesčius ir savo aktyvumu gerokai mus nustebinote – iš viso sulaukėme 163 konkurse panorusių dalyvauti nuotraukų!
fotosesija edita gumuliauskiene2
Kaip žadėjome, išrinkome orginaliausias, linksmiausias ir labiausiai „Šilutės naujienų“ Facebook skaitytojams ir redakcijos kolektyvui patikusias nuotraukas, kurių autoriams padovanosime „Šilutės naujienų“ ir rėmėjų įsteigtus prizus.

kirpejos sukuosena grigienePagrindinį fotokonkurso prizą – profesionalaus fotografo fotosesiją dovanojame Editos Gumuliauskienės šeimai už atsiųstas dvynukų Emeto ir Matijaus nuotraukas. Mama prie nuotraukos rašo: „Jie labai mėgsta išdykauti, ir vos tik mamytė nusisuka, iškrečia kokią išdaigą“. Tad tikimės, kad energija trykštantys dvyniai padovanos nepakartojamų kadrų ir gerai praleis laiką bei savo gražią ir nerūpestingą vaikystę užfiksuos ilgai atmintyje išliksinčiose fotografijose.

Fotografas laimėtojus kviečia dėl fotosesijos susitarti susisiekus Facebook paskyroje adresu www.fotografas-andrius.lt.
Visagalį Facebook mygtuką „Patinka“ net 1463 kartus paspaudėte ant Kristinos ir Ado nuotraukos „Ne tik mama moka maivytis prieš veidrodį“, kurioje mama su sūnumi  meiliai susiglaudę pozuoja prieš veidrodį. Šios nuotraukos autorei dovanojame elektroninę laikraščio „Šilutės naujienos“ prenumeratą metams.

Prie konkurso rėmėjų prisijungti panoro skaitytoja Inga Merkelytė, kuri išsirinktai nuotraukos herojei ar herojui pažadėjo padovanoti rankų darbo nertas kepurytes. Paklausta, kam įteiks dovaną, ji nedvejodam atsakė, kad vienodas kepurytes nuners trims fotokonkurso puošmenoms – mamos Agnės atsiųstose nuotraukose ant virtuvės stalo ir tetulyčių rankose įsitaisiusioms laime spinduliuojančioms TRYNU-KĖMS.

Originaliausią nuotrauką išsirinko ir „Šarūno reklamos“ kolektyvas. Jie nutarė išskirtinį prizą – puodelį su konkursine nuotrauka padovanoti Simonai už atsiųstą putų vonia besimėgaujančio Lukučio saruno reklama simona milinaviciutenuotrauką. „Tu esi didžiausias stebuklas, kuris galėjo man įvykti“, – po nuotrauka rašė mama Simona.

Kirpyklos, įsikūrusios Šilutėje, Tilžės g. 13, kirpėja Jurgita gražiausių plaukų savininkei dovanoja nuostabią šukuoseną. Redakcijos kolektyvą labiausiai sužavėjo nuo ausies iki ausies besišypsančios Urtės plaukučių grožis, tad mergaitė galės plaukų grožį pademonstruoti kirpėjos sukurtoje šukuosenoje.

Dėkojame konkurse dalyvavusiems „Šilutės naujienų“ skaitytojams, linkime ir toliau puoselėti, džiaugtis savo atžalomis bei patirti ir nuotraukuose įamžinti kuo daugiau su šeima praleistų nuostabių gyvenimo akimirkų!

Patinka paspaudimai Kristina norbutieneDėl prizų kviečiame kreiptis į „Šilutės naujienų“ redakciją tel. (8 441) 61611.