KONSTITUCIJOS EGZAMINAS – rugsėjo 27 d.

Konstitucijos-egzaminasRugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Šilutės rajono bendruomenė  kviečiama dalyvauti jubiliejiniame 10-ajame Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo Konstitucijos žinias.

Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Konstitucijos egzaminas vyks Šilutės rajono savivaldybės administracijos Mažojoje posėdžių salėje, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje.

Egzamino trukmė – 45 min.
Visus mūsų bendruomenės narius, norinčius pasitikrinti teisines žinias, kviečiame registruotis iki rugsėjo 22 d. į Konstitucijos egzaminą 2016 portale DELFI http://www.delfi.lt/konstitucijos – egzaminas.
Egzaminą laikyti savivaldybėse leidžiama ir iš anksto neužsiregistravusiems asmenims

I etapas – rugsėjo 27 d.
Jame galės dalyvauti visi piliečiai ir savivaldybių darbuotojai. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.
Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale www.delfi.lt.

Internetu laikyti egzaminą galima bus rugsėjo 27 d. nuo 12 val. iki 13 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik IX egzamino etape.

II etapas – spalio 13 d.
Skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams ir savivaldybių darbuotojams. Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai.
Konstitucijos egzamino 2016 laimėtojai bus pasveikinti 2016 m. spalio 26 d.per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

Daugiau informacijos apie Konstitucijos egzaminą Šilutėje: Rasa Bičkauskienė,
tel. (8 441) 79224,
el. p. rasa.bickauskiene@silute.lt    bei www.konstitucijosegzaminas.lt