Kontrabandinės cigaretės šilutiškį atvedė į teismo suolą

 cigaretes aukstumalos g masinaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ir perdavė teismui balandžio 12 d. pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Pareigūnai, turėdami duomenų, kad Šilutėje vyras neteisėtai disponuoja cigaretėmis, jį sulaikė pačiame nusikaltimo įkarštyje.

Šilutėje, Aukštumalės g. esančiame garažų masyve, kriminalistai šilutiškį patikrino kaip tik į automobilį „Renault Laguna“ kraunantį dėžes. Transporto priemonėje ir garaže buvo rastas ir paimtas nemažas skaičius cigarečių pakelių. Atlikus kratą, suskaičiuota, kad vyras iš viso laikė 5 000 „Nz Gold“ cigarečių pakelių su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis, kurių bendra muitinės vertė, įskaitant privalomus sumokėti importo mokesčius, siekia 14 800 eurų.cigaretes aukstumalos g

Šilutiškiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Neteisėtai pralobti norėjusiam vyrui už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.