Kontrabandinius rūkalus krovę vyrai sulaikyti Šilutėje

ij6gvw11550Šilutėje pasieniečiai kartu su policininkais sulaikė daugiau kaip pusšešto tūkstančio pakelių cigarečių bei su šia kontrabanda susijusius šilutiškį ir Lazdijų rajono gyventoją.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai kartu su Tauragės  policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus ir Šilutės policijos pareigūnais Šilutėje sulaikė du vyrus.

Tai buvo 39-erių šilutiškis ir 43-ejų Lazdijų rajono gyventojas. Jie iš automobilio „Volkswagen Passat“, stovėjusio  vieno namo kieme, nešė į juodą polietileną supakuotas cigarečių dėžes.

VSAT pareigūnai ir policininkai automobilyje ir namo laiptinėje rado 4960 pakelių cigarečių „Compliment Superslims“ be banderolių. Atlikę kratą sulaikyto šilutiškio bute pareigūnai aptiko dar 740 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT Pagėgių rinktinėje dėl  neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šilutiškis po apklausos paleistas, o Lazdijų rajono gyventojas uždarytas į areštinę.

Automobilis ir sulaikyti 5700 pakelių rūkalų saugomi Vileikių užkardoje.