Kontrabandos gabentojai gelbėjosi pavojingais manevrais

Kontrabandos sulaikymas 2 0821Kontrabandines cigaretes automobiliu gabenusiems dviem šilutiškiams antradienį nepavyko pabėgti nuo policijos pareigūnų. Po itin pavojingo persekiojimo kaimo keliukais vyrukai buvo priversti sustoti ir atsidūrė policijos rankose.

Juos sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai su Šilutės policijos kriminalistais.

Įtartinai pakrautą „Subaru“ pareigūnai pastebėjo Šilutėje, Geležinkelio gatvėje. Krovinio savininkų sulaikymo operacija prasidėjo, kai prie automobilio apie 19 val. privažiavo „Mercedes Benz“.

Iš šio automobilio išlipę du vyrai ketino perkrauti cigarečių dėžes iš vienos transporto priemonės į kitą. Pastebėję policijos pareigūnus, jie žaibiškai sėdo į mersedesą ir didžiuliu greičiu, pavojingai manevruodami nurūko keliu, vedančiu iš miesto.

Akimirkai stabtelėję ties sodų bendrija, vyrukai išmetė iš automobilio cigarečių dėžę, kurią prieš prasidedant sulaikymui buvo spėję įsidėti į automobilį, ir leidosi toliau.

Vis dėlto dinamiškas ir itin intensyvus persekiojimas užmiesčio keliukais ilgai netruko – tiksliai pritaikydami taktinius veiksmus pareigūnai privertė bėglius sustoti.

Abiejose transporto priemonėse aptikta 3500 pakelių kelių pavadinimų cigarečių, pažymėtų Rusijos Federacijos akcizo ženklais. Sulaikyto krovinio vertė rinkoje viršija 20 tūkst. litų.

Kontrabandą gabenę Šilutės rajono gyventojai 39 m. O.K. ir 27 m. A.M. sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Vyrai apklausti. Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo Šilutės policijoje pradėta administracinė teisena.