Koronavirusas pasiglemžė visų mylimos gydytojos gyvybę

Antradienio popietę Šilutę apskriejo žinia, kad mirė gydytoja Jevgenija Mickienė, daug metų dirbusi „Sveikatos darnos“ šeimos gydytojų centre. Tai sukrėtė gydytojos kolegas, pacientus, visus ją pažinojusius.

J. Mickienė buvo be galo šiltai bendraujanti, niekada neatsisakydavo padėti, patardavo. Nors ji buvo vyresnio amžiaus, visada sakydavo, kad nenori į poilsį, kad dar jaučiasi reikalinga pacientams.

Koronavirusas gydytojai diagnozuotas spalio 15 dieną. Kurį laiką ji gydėsi namuose, jautėsi pakankamai gerai. Vėliau gydytojos sveikatos būklė pablogėjo ir sekmadienį ji buvo išvežta į Klaipėdos universitetinę ligoninę. J. Mickienė mirė antradienį.

„Dar pirmadienį su ja kalbėjau telefonu, gydytoja sakė, kad jaučiasi prastai, sunku kvėpuoti. Bet, kad ji išeis, niekas nesitikėjo. Visus mus ši žinia šokiravo“, – „Šilutės naujienoms“ komentavo vienas iš „Sveikatos darnos“ vadovų Alvydas Vaičiūnas.

Į Šilutę J. Mickienė atsikraustė prieš 35-erius metus. „Sveikatos darnos“ šeimos gydytojų centre gydytoja dirbo nuo pirmos jo atsidarymo dienos – apie 20 metų. Daug metų gydytoja dirbo ir Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriuje. Ji buvo dėmesinga tiek mažiems pacientams, tiek vyresniems.

Kur ir kada bus galima atsisveikinti su J. Mickiene, kol kas nežinoma.