Košmariška naktis Šilutėje: tėvą su dūstančiu mažyliu pasiuntė į kitą skyrių

ligonines priemimo skyriusŠilutiškių šeima išgyveno tikrą pragarą, kai užspringus vaikeliui jį nugabeno į Šilutės ligoninės Skubios pagalbos skyrių. Deja, čia vaiko niekas net neapžiūrėjo, nurodė važiuoti toliau – į Vaikų ligų skyrių. Laimė, mažylis išgelbėtas, o užsimiegojusioms medikėms skirtas įspėjimas, pranešė LNK „Žinios“.

Du vaikus auginantys šilutiškiai pasakoja, kad naktį pamaitintas mažylis, vos šešių parų kūdikis, užspringo mamos pienu, pradėjo dusti ir mėlti. Namuose kilo panika. Supratęs, kad pats pas medikus nuveš greičiau, tėvas čiupo kūdikį, įsiautė į striukę ir išlėkė į už poros kilometrų esančią Šilutės ligoninę.

„Sėdau vienas, kūdikį pastvėręs ant savo rankų, pasidėjęs ant kelių ir išvažiavau su tapkėmis apsivilkęs žmonos chalatą. Nuvažiuoju tenai, į vietą, skambinu į Skubios pagalbos priėmimo skyriaus skambutį, nes durys užrakintos, per durų stiklą matosi, kad viduje nieko nėra“, – LNK „Žinioms“ pasakojo šilutiškis Vytautas Dirgėla.

Daugiau apie tai skaitykite delfi.lt straipsnyje „Košmariška naktis Šilutėje: tėvą su dūstančiu mažyliu pasiuntė į kitą skyrių“.