Kovą dėl „Eurovizijos“ tęsia ir rusniškis Valdas Lacko

Valdas Lacko_2Šeštadienio vakarą LRT televizijos studijoje surengtas antrojo šių metų „Eurovizijos“ atrankos koncertas. Paskutinysis ant scenos pasirodė praėjusių metų „Eurovizijos“ atradimas Valdas Lacko. Komisija nusprendė, jog ir ši daina verta kito etapo.

Iš viso šiais metais atrankoje rungiasi daugiau nei 50 atlikėjų – visi jie suskirstyti į keturis turus, kuriuos LRT žiūrovai šeštadieniais stebės visą sausį.

Praėjusią savaitę įvykusiame pirmame atrankos koncerte į kitą etapą žengė šeši iš dvylikos jo dalyvių: Edgaras Lubys, Sasha Song, Paula, „Golden Monkeys“, Otreya ir Benas Malakauskas.

Šiame atrankos ture taip pat pasirodo pernykštėje atrankoje daug simpatijų pelniusi Ieva Zasimauskaitė, „Lietuvos balso“ laimėtoja Kotryna Juodzevičiūtė, Rasa Kaušiūtė, Lawreigna, Monee, Rugilė Daujotaitė, Deividas Žygas, grupės „E.G.O.“, „Varjetė“, Gabrielius Vagelis ir Gabrielė Vilkickytė.

Atrankoje, kurią veda Ieva Stasiulevičiūtė ir Gabrielė Martirosianaitė, atlikėjus vertins žiūrovai ir komisija, kurioje šįkart dirbo radijo stoties „LRT Opus“ vadovas Darius Užkuraitis, buvęs laidos „Estrados orbitoje“ kūrėjas Kazimieras Šiaulys, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Šeštadienio vakarą filmuotoje kovoje susirungė net trylika atlikėjų ir grupių, tarp kurių yra ir nemažai atrankoje jau anksčiau matytų veidų. Viena vakaro intrigų – po pernai garsiai skambėjusių skandalingų istorijų apie nepavykusį restoranų verslą ir meilės reikalus į sceną vėl žengianti dainininkė Mia. Praeityje atrankoje jau jėgas bandžiusi atlikėja šįkart nusiteikusi itin rimtai.

Daugiau apie tais skaitykite lrytas.lt straipsnyje „Kova dėl „Eurovizijos“ tęsiasi: septyni dalyviai paliko atranką, Mia pirmauja“.