Kovo mėnesį – gerokai daugiau gimimų ir mirčių

gimimas-63603430Kovo mėnesį Šilutės rajone, palyginti su vasariu, gerokai šoktelėjo ir gimimų, ir mirčių skaičius. Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, abu šie rodikliai padidėjo 17 atvejų: kovą gimė 53 kūdikiai (vasarį – 34), o mirė 62 žmonės (vasarį- 43). Kovą susituokė 13 poros, tiek pat šeimų iširo.

Kaip informavo Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Lilija Valaitienė, kovą rajone įregistruoti 32 naujagimiai berniukai ir 21 mergaitė. Kūdikių susilaukė 29 šilutiškių šeimos ir 24 seniūnijų gyventojų šeimos.

Į šią apskaitą įtraukti 8 kūdikiai, gimę užsienyje.

Vienišos mamos susilaukė 4 vaikelių. 17 vyrų juridiškai pripažino tėvystę.

Mama tapo viena penkiolikmetė. O vyriausiai gimdžiusiai moteriai buvo 38-eri.

Populiariausi kovą gimusių kūdikių vardai buvo Matas, Lukas, Auksė, Austėja. Suteikti retesni vardai: Adamas, Radvilas, Anelė, Sofija.

Pirmąjį pavasario mėnesį amžinybėn iškeliavo 31 vyras ir 31 moteris. Tai buvo 21 Šilutės gyventojas ir 41 – seniūnijų gyventojas. 2 vyrai ir 2 moterys mirė užsienyje. Vyriausiam velioniui buvo 96 metai.

Iš 13 santuokų, įregistruotų kovo mėnesį, 3 buvo bažnytinės, 3 – registruotos užsienyje. Viena santuokos ceremonija atlikta ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose.

Kovą išsiskyrė 13 šeimų: viena – dėl vyro kaltės, 12 – abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Iširusiose šeimose gyventi su motinomis liko 11 nepilnamečių vaikų.