Kredito unija padeda įgyvendinti svajones

ku akcija nariaiNet ir neturint storos piniginės, artėjant didžiosioms metų šventėms galima surengti gražią šventę savo šeimai arba padaryti solidžią dovaną savo artimiesiems, – taip tvirtina Šilutės kredito unijos finansininkų kolektyvas.

Jie sako, kad tokie tvirtinimai nėra laužti iš piršto ir pateikia pavyzdžių.

Tam, kad surengtum originalią šventę ar savo mylimiems žmonėms padovanotum išties vertingą dovaną, nereikia turėti solidžios banko sąskaitos. Štai vienas išradingumo nestokojantis unijos narys sumanė savo anūkams Kalėdų proga įteikti… ponį. Vyriškiui tereikėjo ateiti į Kredito uniją ir pasiskolinti pusantro tūkstančio litų, už kuriuos ir pirks gyvą dovanėlę.

Keletas koja kojon su laikmečiu žengiančių piliečių, pasiskolinę po kelis tūkstančius litų, neseniai įsigijo naujus kompiuterius.

Viena pensininkė sumanė pakeisti savo seną šaldytuvą į modernų. Kaip tarė, taip ir padarė, bet prieš tai iš kredito unijos pasiskolino trūkstamą sumą.

Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė įsitikinusi, jog svajonės tam ir yra, kad pildytųsi. O kad jos virstų tikrove, kartais tereikia tiek mažai – tik ateiti į kredito uniją ir pasiskolinti trūkstamą pinigų sumą. Bent jau trumpam GKIMBRIENElaikui. Juo labiau – prieššventiniu laiku, kuomet skolinantis pusmečiui metinės palūkanos šiame bankelyje sumažėjo iki 3,9 proc.
Nemaža grupė šilutiškių jau suspėjo tai įvertinti, nes unijos narių poreikiai, darbuotojų kolektyvo pastebėjimu, prieš šventes smarkiai išaugo: keletas šilutiškių prisipažino keičiantys automobilius į naujesnius, dar keletas šventes sutiks gėrėdamiesi naujais savo namų baldais.

„Tai pavyzdžiai, kurie geriausiai liudija, jog net ir mažas pajamas gaunantys žmonės gali įgyvendinti savo svajones“, – sako G.Kimbrienė.

Šilutės kredito unijos kolektyvas visiems šilutiškiams linki pasidžiaugti ne tik dovanomis, bet šventes sutikti su gera nuotaika, o finansinius rūpesčius patikėti finansininkams. Mat nauji unijos nariai, į ją stojantys gruodžio 16-31 dienomis, nemokės net stojamojo mokesčio, t.y, kredito unija kiekvienam iš jų padovanos po 30 litų.

O Kalėdų proga unijos kolektyvas bankelio nariams ir visiems šilutiškiams iš širdies linki gerų ir finansiškai stabilių 2014-ųjų metų.