Krepšinis: ir vėl pralaimėjom…

krepsinis nkl pakalniskisSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai sužaidė dvejas rungtynes. Namuose jie susitiko su Šakių „Zanavyku“ ir vos dviem taškais nusileido varžovams, o išvykoje susitikimas su Vilniaus „Statyba“ baigėsi skaudžiau – po varžybų švieslentė rodė mūsiškių sutriuškinimą 99:66.

Viltis mirė paskutinė

Penktadienį savo krepšinio salėje šilutiškiai priėmė Šakių „Zanavyką“. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 14:17 svečių naudai. Antrajame kėlinyje „Šilutė“ susiėmė ir išlygino rezultatą, o jam pasibaigus 1 tašku pirmavo. Tribūnose sirgaliai džiūgavo ir palaikė savo komandą.

Trečiajame kėlinyje Šakių krepšininkams sekėsi daug geriau, o mūsiškiai aikštelėje buvo lyg užmigę: per 10 minučių varžovai pelnė 21 tašką, o šilutiškiai – vos 8. Toks mūsiškių žaidimas gąsdino tiek sirgalius, tiek trenerius, bet prieš akis dar buvo ketvirtas kėlinys, kurio metu viskas galėjo pasikeisti.

Viltis miršta paskutinė – šis posakis tiktų apibūdinti ketvirtąjį kėlinį. Iki paskutinės minutės nebuvo aišku, kas šoks pergalės šokį. Pasirodo šilutiškiai, jei nori, – gali. Paskutiniame kėlinyje mūsiškiai į varžovų krepšį sumetė 24 taškus, „Zanavykas“ – 14 ir tik vos dviem taškais laimėjo rungtynes 67:69.

Rezultatyviausi „Šilutės“ komandoje tądien buvo: Aidas Viršilas ir Artūras Kaubrys, pelnę komandai po 12 taškų. Artūras atkovojo daugiausiai kamuolių savo komandai – 8. Vitalis Pancerevas įmetė 11, o Gytis Pakalniškis – 8 taškus. Gytis atkovojo 5 kamuolius.

Varžovai skaudžiai nubaudė

„Šilutė“ išvykoje susitiko su Vilniaus „Statyba“.

Pirmas kėlinys baigėsi vilniečių persvara 22:14. Atsirevanšuoti mūsiškiams nepavyko nei antrajame, nei trečiajame, nei ketvirtajame kėliniuose – teko pripažinti skaudų pralaimėjimą 99:66.

Išvykoje rezultatyviausi buvo: G.Pakalniškis (17 tšk.), jis atkovojo ir daugiausia kamuolių – 6. Evaldas Šaulys pelnė 14 taškų bei atkovojo 5 kamuolius, 12 taškų pridėjo Artūras Kaubrys bei atkovojo 4 kamuolius.