Kruvinasis savaitgalis: du žmonės nužudyti, daug sužeistų

pilicijalogotipasTokio kruvino savaitgalio, kokios buvo kelios praėjusios spalio dienos, nebuvo jau seniai: rajone užfiksuoti du mirtimi pasibaigę buitiniai konfliktai, kurių metu mirtinai uždaužyti vyras ir jauna moteris, kaip visada, netrūko ir sugyventinių bei kitų šeimynykščių muštynių.

Spalio 15-osios vidurdienį nuo sūnaus nukentėjo 68 metų Pašyšių gyventoja. Neblaivus jos sūnus buto koridoriuje tyčia rankomis pastūmė savo motiną, todėl ji į sieną susitrenkė galvą, patyrė fizinį skausmą. Vyras sulaikytas.

Tos pačios dienos pavakarę neblaivus Juknaičių seniūnijos Pašyšių kaimo 33 metų gyventojas smurtavo prieš savo bendraamžį brolį: kumščiais trenkė jam kelis kartus į veidą, spardė kojomis. Tuo pačiu metu kitas 26 metų vyras, irgi būdamas neblaivus, sumušė 31-erių vyrą.

Šeštadienio vakare, apie 20.15 val., namuose Šilutėje, Stoties g., 27 metų vyras sunkiai sužalojo savo 25-erių sugyventinę.

Moteris sumušta taip, kad dėl galvos traumos ją ištiko koma, ir ji buvo paguldyta į Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyrių.

Vyras sulaikytas pagal LR BPK 140 str.

Sekmadienio rytą policijai pranešta, kad moteris mirė.

Mirtinas konfliktas šeštadienį įvyko ir Gaideliuose, kur moteriai priklausančiame bute ryte rastas sąmonės netekęs 51-erių vyras. Nelaimėlis buvo atvežtas į Šilutės ligoninę, o netrukus dėl kraujavimo į smegenis išvežtas į ligoninę Klaipėdoje. Kitą rytą dėl galvos smegenų traumos Reanimacijos skyriuje šilutiškis mirė.

Pirminiais duomenimis, šis vyro mirtimi pasibaigęs konfliktas vyko šeštadienio naktį, apie 2 val. Išgertuvių metu vyrui buvo suduoti smūgiai į galvą ir jis buvo paliktas bute. Įtariamieji – 27 m. ir 54 m. vyrai atsidūrė policijos areštinėje.

Spalio 17 d. naktį, apie 1.45 val., Šilutės Knygnešių gatvės bute 28 m. moteris, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, tyčia pastūmė 3 metais jaunesnį sugyventinį, kuris griuvo veidu į grindis ir patyrė fizinį skausmą.

Šeštadienį prieš pietus muštynės vyko ir Švėkšnoje, Žemaitės g. esančiuose namuose, kur 58-erių vietos gyventojas smurtavo prieš savo 54-erių sutuoktinę: spyrė jai koja į kairės rankos plaštaką ir taip sukėlė jai kairės rankos plaštakos raiščių patempimą. Vyras nesulaikytas.

O sekmadienio vidurdienį 23 m. sugyventinę „auklėti“ suskato Pagryniuose gyvenantis 28 m. vyras: vyras tampė ją už plaukų, trankė kumščiais į šonus ir bent 10 kartų – į veidą. Vyras nerastas.

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 22.40 val., dar vienas smurto protrūkis įvyko prie lošimo namų, esančių Šilutės Lietuvininkų gatvėje. Čia viešoje vietoje neblaivūs 27-erių ir 36-erių vyrai sumušė 40-metį, be to, panaudodami jėgą prieš kitą 41-erių vyrą, jį įmetė ir uždarė automobilio „Opel Vectra“ bagažinėje. Nukentėjusiam vyrui Šilutės ligoninėje nustatytas dešinės kojos lūžimas, jis paguldytas gydyti į Traumatologijos skyrių. Smurtavę vyrai sulaikyti.

„Tikrai galima šį savaitgalį vadinti kruvinuoju“, – sakė Šilutės r. policijos komisariato viršininką pavaduojantis Alvydas Balandis.

Pasak pareigūno, nuo penktadienio ryto iki pirmadienio ryto Šilutės r. policijos komisariate gauti 72 pranešimai. Šis skaičius nėra labai išsiskiriantis gausa, bet jo išskirtinumas tas, kad dauguma įvykių – ypač skaudūs.

A.Balandis neabejoja, kad mirtimi pasibaigę konfliktai bus nesunkiai išaiškinti.