Kūdikį augins šešiolikmetė

feet-619534 960_720Šilutės rajono gegužės mėnesio demografinės statistikos lentelėje trys skaičiai rodo didžiausius šių metų rodiklius: gegužę įregistruota daugiausia šiais metais naujagimių (44), susituokė daugiausia porų (27) ir, deja, mirė daugiausia rajono gyventojų (57).

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Lilija Valaitienė informuoja, kad gegužę įregistruotos 24 gimusios mergytės ir 20 berniukų. Tai – 17 naujų Šilutės miesto gyventojų ir 27 seniūnijų gyventojai. Į apskaitą įtraukti 8 naujagimiai, pasaulį išvydę užsienyje.
Ketvirtą mėnesį iš eilės gandrai į Šilutės rajoną atnešę dvynukų porelę.

Vienišos mamos susilaukė 2 kūdikių. 19 vyrų juridiškiai pripažino tėvystę. Jauniausiai mamai buvo tik 16 metų.

Populiariausi gegužės naujagimių vardai buvo Lukas, Dominykas, Gustas, Augustė, Emilija ir Lėja. Suteikti reti vardai: Eljotas, Gytis, Ajus, Luknė, Sofija, Meida.

Gegužę mirė 25 vyrai ir 32 moterys. Tai 16 Šilutės miesto gyventojų ir 41 seniūnijos gyventojas. Vyriausiam velioniui buvo 92-eji.

Užsienyje mirė viena moteris iš Šilutės rajono.

Didžioji dalis iš 27 gegužę susituokusių porų – net 18 – santuokas registravo bažnyčiose. Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius į apskaitą įtraukė 2 užsienyje sudarytas santuokas ir dar 7 poras sutuokė pačiame Metrikacijos skyriuje.

Gegužės mėnesį išsiskyrė 11 šeimų. 9-ios iš jų iširo abiejų sutuoktinių bendru sutarimu, dėl vienų skyrybų buvo kalta sutuoktinė, dėl dar vienų – sutuoktinis.

Iširusiose šeimose gyventi su motinomis liko 11 nepilnamečių vaikų, su tėvu – vienas vaikas.