Kūdikį sudraskiusiam Ramziui ieškoma šeimininkų

Ramzis su_PetruPrieš metus šalį sukrėtė tragedija, kada Šilutėje dobermanų veislės šuo Ramzis mirtinai sukandžiojo kūdikį. Tuomet keturkojį priglaudė gyvūnų prieglauda „Nuaras” Klaipėdoje. Per šį laikotarpį Ramzis atsigavo – priaugo svorio, jam buvo išnaikinti parazitai. Jis taip pat tapo tikra gyvūnų prieglaudos žvaigžde – kartą jau dalyvavo jaunavedžių fotosesijoje, o dabar jam ieškomi nauji šeimininkai. Pageidaujama, kad jie neturėtų vaikų.

„Pagal tai ką matome šiai dienai, liekame prie nuomonės, kad greičiausiai vaikas pradėjo verkti ir Ramzis gal tik norėjo padėti. Visgi negalime 100 proc. garantuoti, kas tuo metu buvo šuns galvoje. Mes nenorime jį dovanoti šeimai, kur būtų mažų vaikų”, – lrytas.tv sakė Eglė Mulevičiūtė, „Nuaras” darbuotoja.

Ramzis į prieglaudą pateko po to, kai čiupo iš vežimėlio vos 2 mėnesių kūdikį ir jį mirtinai sukandžiojo. Į prieglaudą atvežtas 3 metų dobermanų veislės Ramzis neigiamai reaguodavo į vyrus. Įtariama, kad taip jis elgėsi dėl anksčiau iš vyrų patirto smurto. Tačiau dabar šuo labai prisirišęs prie prieglaudos prižiūrėtojo Petro.

„Vyrų jis tikrai nebijo, garantija šimtaprocentinė. Nežinau, kaip jis buvo auklėjamas, bet dabar yra puikus šuniukas, geras draugas”, – tikino Petras.

Metus stebėję šunį prieglaudos darbuotojai sako yra visiškai įsitikinę, kad Ramzis jau gali keliauti į naujus namus. Buvusiam šeimininkui jo tikrai nebegražins.

„Jis bus labai prieraišus, meilus šuo. Jis labai mėgsta bendrauti, prisiglausti, būti glostomas, užlipti į glėbį, apsikabinti, išreikšdamas savo šunišką meilę, dėkingumą, už tai kad jis yra prižiūrimas, kad kiekvieną dieną turi gerti, kiekvieną dieną turi maisto ir t.t. Jo šeimininkai turėtų mėgti aktyvesnes veiklas”, – sakė E.Mulevičiūrė.

Kol kūdikį sukandžiojusiam Ramziui ieškomi nauji šeimininkai, jo buvusiam savininkui – neramios dienos. Dėl skaudžios nelaimės teisiamas kūdikio tėvas Aleksandras kovo pabaigoje išgirs teismo verdiktą. Šuns neprižiūrėjusiam šilutiškiui gresia nelaisvė iki 8 metų.