Kultūrinę palėpę šturmavo bitės ir bičiuliai

turnyrassPirmadienį (balandžio 28 dieną) šiltoje ir draugiškoje Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos aplinkoje, „Bičių avilyje“ Šilutės politikai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, žiniasklaidos atstovai, mokyklos direktoriai, verslininkai, kultūros įstaigų darbuotojai turėjo galimybę suremti jėgas vieni su kitais. Jie sudalyvavo žinių lygoje – turnyre „Bičiulių kodas – biblioteka“.

Puiki nuotaika, azartas, geros emocijos, adrenalinas ir saldaus medaus kvapas tvyrojo bibliotekos palėpėje.

Čia turnyrui susibūrė šešios komandos: „Bičiukai“ (Savivaldybės administracijos atstovai), „Propuolės“ (mokyklos direktorių komanda), „5A+D“ (verslininkų komanda – penki vyrai, kurių vardai prasideda iš A raidės ir Dama), „Juoda – balta“ (kultūrinių įstaigų atstovai), „Žodeliautojai“ (žiniasklaidos atstovai), „Polibibliobičai“ (Šilutės politikai).

Kiekviena dalyvavusi komanda atsinešė bičiulišką dovaną – prizą „Bičių avilio“ kaimynui, kad šis jam „neįgeltų“.

Žinių lyga – turnyras – tai komandinis žaidimas, paremtas kovų tipo viktorina. Šis turnyras bičiuliams suteikė galimybę linksmai ir turiningai praleisti laiką, pasitikrinti savo žinias, sužinoti daug naujo apie viską, kas susiję su bičiulyste, draugyste ir bitininkyste.

Turnyro vedėja Bitutė taisykles ir tvarką pažeidusiems dalyviams buvo negailestinga: tokiems nenaudėliams ji skirdavo įvairias nuobaudas. Nepaisantys tvarkos turėjo lakstyti „kaip bitės įgelti“, rinkti nektarą, dainuoti dainą „Bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji?“.

Daugiausia taškų turnyre surinko, pergalės dainą „dūzgė“ nugalėtojais tapusi komanda „Bičiukai“.

Daugiau nuotraukų rasite „Šilutės naujienų“ facebook paskyroje.