Kur pastatyti žuvį ant karučių? (apklausa)

Idėjos autorius A.Balčytis ir skulptorius L.Leščiauskas mano, kad skulptūra - žuvis, įdėta į karutį ir vežama per tiltelį, - puikiai atspindi Šilutės miesto ir krašto specifiką. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės rajono savivaldybė klausia visuomenės, kur pastatyti merų dovaną Šilutei – skulptūrą žuvį ant karučių. Metalo plastinės skulptūros autorius – klaipėdietis kalvis – skulptorius Linas Leščiauskas.

Šiuo metu skulptūra stovi prie H.Šojaus dvaro, netoliese prie miesto mecenato skulptūros.

Skulptūros idėjos autorius ir iniciatorius Algirdas Balčytis yra sakęs, kad, jo manymu, skulptūra galėtų papuošti senąją turgaus aikštę ar Šilutės parką, stovėti prie Kultūros ir pramogų centro tvenkinių.

Tarp savivaldybės siūlomų vietų šiuo metu pirmauja siūlymai žuvį „nuplukdyti” į Šilutės žuvų turgaus aikštę (ties Šyšos vingiu) ar pastatyti skverelyje tarp Šilutės muziejaus ir Kredito unijos pastatų.

Kitos siūlomos vietos: Šilutės mažųjų laivų prieplauka, Šilutės pirmosios gimnazijos skverelis, skverelis Tilžės gatvėje (prie fontano), Prie H.Šojaus dvaro, Šyšos senvagės sala (prie stadiono), Prie „Pamario” prekybos centro, prie projektuojamo sporto komplekso Rusnės gatvėje.

Skulptūrą miestelėnai vertina prieštaringai: vieni žavisi nauju meniniu akcentu, pagyvinančiu Šilutės erdves, kiti piktinasi neskoninga, kičiška skulptūra ir siūlo ją dovanotojams pasiimti į savo kiemą. „Kai didumo! Tempk iš čia” – ironizavo internautai.

Savo nuomonę, kur pastatyti skulptūrą, galite išsakyti Savivaldybės tinklalapyje.

joomplu:4614