Kuriamas verslo centras „Šilutė plius“

SILUTE PLIUSTrijų smulkių įmonių jauni vadovai nusprendė vystyti savo verslus sukooperavę pajėgas. UAB „Šilutės raštinė“, VšĮ „Šilutiškių džiaugsmas“ ir IĮ „Šilutės reklama“ vadovai Edgaras Gudas, Laura Gudienė ir Rolandas Dirgėla sutarė vystyti savo verslus ne konkuruodami, bet papildydami paslaugų pasiūlą mažiausiomis sąnaudomis.

Šilutės verslo centro „Šilutė plius“ iniciatoriumi ir sumanytoju galima vadinti „Šilutės raštinės“ direktorių E.Gudą. Jis prieš pusmetį pradėjo nuosavą verslą Šilutėje – ėmė prekiauti kanceliarinėmis prekėmis. Nedidukė parduotuvė „Šilutės raštinė“, įsikūrusi H.Šojaus gatvėje, priešais Pirmąją gimnaziją, tapo patogi daugeliui klientų.

E.Gudas su verslo partneriais sumanė plėsti verslą ir atrado racionalių idėjų, kaip įsikurti prie miesto centrinės gatvės. Jauni verslininkai pasinaudojo Šilutės mieste  atsiradusiu naujų nuomojamų patalpų pertekliumi ir, sukooperavę veiklas, išsinuomojo patalpas rekonstruotame UAB „Šilutės prekyba“ pastate.

Taigi prieš Kalėdas pradėjo veikti verslo centras „Šilutė plius“. Jame apsilankę klientai gali išsirinkti ne tik kanceliarinių prekių, bet gauti konsultacijų apie verslo steigimą, sudaryti sutartis dėl buhalterinės apskaitos, užsakyti sukurti internetines svetaines asmeniui ar verslo įmonei, užsakyti norimų reklamų maketus.

E.Gudas su kooperuoto verslo partneriais R.Dirgėla ir L.Gudiene mano, kad pradedantiesiems verslininkams siūlomų tokių paslaugų spektro, suteikiamo viename centre, Šilutėje nebuvo.

Šilutės verslo centre „Šilutė plius“ trijų minėtų įmonių iniciatyva sukurtos septynios naujos darbo vietos.