Kuriozinė avarija kelyje Švėkšna–Saugos: senolio „Ford“ kilstelėjo ugniagesių ZIL

AvarijaGalbūt nuskendusio, o gal tik pelkėje pasiklydusio žmogaus paieškų operaciją Šilutės rajone trečiadienį po pietų sutrikdė kuriozinė avarija. 82 metų senolio vairuojamas „Ford“ automobilis rėžėsi į kelkraštyje palikto ugniagesių gelbėtojų sunkvežimio galą.

Apmaudi eismo nelaimė Šilutės rajone įvyko trečiadienį apie 15.30 val.

Prie kelio Švėkšna–Saugos buvo atvykę ugniagesiai, kuriuos į pagalbą pasikvietė policininkai, ieškoję pelkėtoje vietoje pasiklydusio arba galbūt netgi nuskendusio vyro.

Gaisrinės automobilis stovėjo siaurame kelkraštyje.

Tuo metu pro šalį labai senu „Ford“ automobiliu (kurio oro pagalvės, beje, per avariją puikiai iššovė) keliavo 82 metų šilutiškis. Senolį iš priekio akino besileidžianti saulė. Tuo tarpu specialiųjų tarnybų sujuadimas miške vairuotojui buvo puikiai matomas. Taip išėjo, kad šilutiškis labiau domėjosi vaizdu brūzgyne, nei keliu, juolab žiūrėti tiesiai prieš saulę buvo sunkiau nei į šoną.

„Ford“ rėžėsi į ugniagesių sunkvežimio ZIL galą. Pasak liudininkų, lengvasis automobilis tiesiog palindo po gaisrine mašina, o smūgio momentu sunkvežimio galas net šoktelėjo aukštyn.

Vis dėlto greičio nebūta didelio, todėl ir smūgis išėjo sąlyginai nestiprus. Be to, senolis buvo prisisegęs, iššovė ir saugos pagalvės. Vairuotojas ugniagesių atsiprašė, kad nebuvo atidus. Jis po įvykio jautėsi nesusižeidęs ir greitosios pagalbos kviesti nepanoro.

Dingusiojo paieškos operacija netrukus galėjo būti tęsiama.

Straipsnis iš 15min.lt „Kuriozinė avarija kelyje Švėkšna–Saugos: senolio „Ford“ kilstelėjo ugniagesių ZIL“