Kuršių mariose nuskendo įlūžęs automobilis

nuskendo automobilisAnt dar nepakankamai tvirto Kuršių marių ledo pabandę automobiliu pasivažinėti jaunuoliai netrukus turėjo ropštis ant automobilio stogo – ledas automobilio neatlaikė, įlūžo ir šis pradėjo skęsti.

Antradienio pavakarę gamtosaugininkams buvo pranešta, kad Kuršių mariose, prie Ventės, nuskendo lengvasis automobilis. Taip ant plono ledo linksmintis bandė vietinis jaunimas. Toli nuo kranto automobilis nenuvažiavo – už keliasdešimties metrų įlūžo. Laimei, buvo negilu, todėl automobilis nugrimzdo tik iki pusės.

nuskendo automobilis2Šilutės rajono agentūros gamtosaugininkas Pranas Sirtautas įvykio vietoje pasakojo, kad tik atvykę gamtosaugininkai pamatė aplink nuskendusį automobilį būrį žmonių. Į pagalbą skendusiems draugams atskubėjęs vietinis jaunimas patiesė lentas, kad šie galėtų sausi išlipti ant ledo. Tačiau nė vienas neprisipažino, kas vairavo „VW Passat“.

„Jeigu niekas neprisipažins, kviesime policiją, kad pagal automobilio numerius nustatytų, kas yra automobilio savininkas“, – žadėjo gamtosaugininkas.

Policijos pagalbos neprireikė – 23 m. ventiškis prisipažino vairavęs automobilį. Paaiškėjo, kad per properšas ant marių ledo užvažiavę jaunuoliai spėjo vos kartą apsisukti. Ant užšalusio vandens papramogauti norėjusiam ventiškiui gresia baudos už neteisėtą važiavimą ant vandens telkinių ledo ir už saugomų teritorijų režimo pažeidimą. Automobilio savininkas pažadėjo pats išsitraukti transporto priemonę.

Kintų seniūnas Antanas Kližentis komentuodamas įvykį sakė, kad tai poelgis žmogaus, kuris lyg ir jau turėtų būti subrendęs, bet, pasirodo, toks nėra. Vietinis jaunuolis, anot seniūno, turėjo žinoti, kuo turėjo baigtis toks pasivažinėjimas dar netvirtu marių ledu. Tačiau akivaizdu, pats norėjo tuo įsitikinti. Įsitikino.