Kvailai linksminasi padegėjai

gaisras 1pTrečiadienio naktį supleškėjo grupei Usėnų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo gyventojų priklausantis ūkinis pastatas su visomis žiemai paruoštomis šieno atsargomis. Žmonės neabejoja, kad tai – padegimas.

Pranešimą apie gaisrą Šilutės ugniagesiai gavo be kelių minučių 1 valandą nakties. Įvykio vieton išskubėjo cisternos iš Šilutės, Žemaičių Naumiesčio, Stoniškių ir Pagėgių. Vandenį ugniagesiams teko imti iš už puskilometrio esančio upelio. Bet išgelbėti 50 metrų ilgio pastato jiems nepavyko – sudegė stogas, supleškėjo ir visi žiemai paruošti kelių šeimų pašarai. Paskutinieji ugniagesiai į Šilutę iš gaisravietės sugrįžo tik kitos dienos 13 valandą.

Pastate nebuvo nei elektros, nei kokių šildymo prietaisų, mat gyvulių jame žemaitkiemiškiai nelaikė. Todėl jie neabejoja, kad gaisras – piktavalio rankų darbas.

Įvykį pradėjo tirti iškviesti policijos pareigūnai.

Šilutės PGT atstovas Arūnas Ališauskas piktinasi, kad dar vienas piktavalis mieste pastaruoju metu pleškina šiukšlių konteinerius. Kiekvieną iš pastarųjų naktų sudeginta net po kelis konteinerius. „Kažkas kvailai linksminasi“, – konstatuoja A.Ališauskas.