Kvaišalus gabeno maršrutiniu autobusu

Narkotikai autobuse 1Vėlų trečiadienio vakarą Šilutės autobusų stotyje policija sulaikė maršrutiniu autobusu narkotikus gabenusį vyriškį.

Iš Vilniaus į Šilutę grįžtantis autobusas buvo patikrintas turint įtarimų, kad vienas iš autobuso keleivių gali gabenti narkotines medžiagas.

Autobusui sustojus stotyje, į jį įlipo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Šilutės policijos kriminalistais. Išvydęs pareigūnus, Šilutės rajono gyventojas 31 metų T.B. su savimi turėtus draudžiamus daiktus nesėkmingai bandė paslėpti keliose autobuse esančiose sėdimose vietose.

Atliekant įvykio vietos bei asmens apžiūrą, buvo rasta folijos bei plastiko pakuočių su baltos spalvos milteliais – kaip įtariama, sintetine narkotine medžiaga. Taip pat rasta tablečių, švirkštų, kitų įrankių, paprastai naudojamų kvaišalus ruošiant vartojimui.
Pareigūnai įtaria, kad sulaikytasis ir pats buvo apsvaigęs – ar šie įtarimai pasitvirtins, paaiškės po ekspertizės.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Galimai narkotines medžiagas gabenęs Šilutės rajono gyventojas sulaikytas, ketvirtadienį jam pareikštas įtarimas.