Kviečia aplinkos tvarkymo akcija „Darom 2016“

DAROM-logo-1024x616-23616-13430 copySavivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, balandžio mėnuo Šilutės rajono savivaldybėje yra paskelbtas aplinkos tvarkymo ir švarinimo mėnesiu. Įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovai, seniūnai, bendruomenių nariai, gyvenamųjų namų bei kitų statinių savininkai, valdytojai yra įpareigoti susitvarkyti  savo teritorijas ir jų prieigas.

Šios talkos bus mūsų visų indėlis į tradicinę aplinkos švarinimo akciją „Darom 2016“, kurią nuo 2008 metų organizuoja VšĮ „Mes darom“ su valstybinėmis, nevyriausybinėmis bei jaunimo organizacijomis.

LR Vyriausybėje 2015 m. lapkričio 19 įvykusio „Nacionalinio Darom forumo“ metu buvo nustatyta šių metų akciją „Darom 2016“ įgyvendinti balandžio 23 d. 10 val. visoje Lietuvoje. Akcijos „Darom“ šūkis ragina kiekvieną žmogų susimąstyti, kaip apsaugoti gamtą nuo teršimo, bei kviečia prisidėti prie aplinkos švarinimo ir tausojimo.

Organizatoriai kviečia visus geros valios žmones prisijungti prie akcijos „Darom 2016“ ir akcijos metu organizuoti probleminių teritorijų, bendrojo naudojimo, daugiabučių namų kiemų, rekreacinių vietų švarinimo darbus.

Žvejai mėgėjai, parkų, miškų lankytojai kviečiami savo buvimo vietoje sutvarkyti aplinką, surinkti šiukšles, jas išrūšiuoti ir sudėti į tam skirtus konteinerius.

Šilutės r. savivaldybės interneto svetainėje yra paskelbtas grafikas, kur ir kada bus rengiamos akcijos „Darom 2016“ talkos seniūnijose. Numatyta, kad daugiausia talkų vyks nuo balandžio 18 iki 23 dienos.

Seniūnijose akcijos „Darom 2016“ koordinatorius yra seniūnas, Savivaldybėje – vyriausiasis specialistas – gamtosaugininkas Pranas Sirtautas, tel. (8 441) 79261, el. p. pranas.sirtautas@silute.lt