Kviečia teikti prašymus šeimos kortelei gauti

projektai-15675-82133015Lietuvoje iš viso yra apie 60 tūkst. gausių arba neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų, kurios galės naudotis Šeimos kortelės nuolaidomis ir tapti įmonių klientais.

Šilutės rajono savivaldybėje yra 563 šeimos, kurios turi teisę gauti Šeimos kortelę. Iš jų – 415 gausių šeimų ir 192 šeimos, auginančios vaiką su negalia. Šiuo metu Šilutės rajono savivaldybėje Šeimos kortelę jau užsisakė 115 šeimų.

Kviečiame gausias šeimas bei šeimas, auginančias neįgalų vaiką, teikti prašymus dėl Šeimos kortelės gavimo. Šeimos kortelė garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis bus nuolat kintantis.

Šilutės rajono savivaldybėje parteriais jau yra tapę UAB „Maxima LT“, UAB „Pasaulio optika“, UAB „Officeday“ ir UAB „Šilutės prekyba“.

Primename, kad teisę gauti Šeimos kortelę turi gausios šeimos, auginančios ir (ar) globojančios tris ar daugiau vaikų, bei šeimos prižiūrinčios (slaugančios) neįgalųjį (nepilnametį vaiką su negalia arba kartu gyvenantį suaugusį vaiką, kuriam nustatytas neįgalumo lygis arba 55 procentų ir mažesnis darbingumo lygis).

Prašymus galite teikti Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (SPIS), išsiųsti paštu arba pateikti atvykus į Socialinių paslaugų priežiūros departamentą, adresu Vivulskio g. 5, 03115 Vilnius.

Dėl konsultacijų galite kreiptis į Socialinės paramos skyrių arba seniūnijų socialinio darbo organizatores.

Daugiau informacijos rasite www.seimos-kortele.lt