Kviečiame dalyvauti fotokonkurse „Aš ir mano vaikas“!

family-2„Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas. Aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu. Kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba. Aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą. Niekam nevalia manęs mušti. Visi vaikai yra svarbūs. Aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju. Aš turiu teisę žaisti”, – sakoma Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijoje.

Šį mėnesį sveikinome MAMAS, birželio 1-ąją bus Tarptautinė VAIKŲ gynimo diena, po poros savaičių, birželio 7-ąją, sveikinsime ir TĖČIUS, tad „Šilutės naujienos” skelbia nuotraukų konkursą „Aš ir mano vaikas”! Kviečiame visus tėvelius siųsti nuotraukas su vaikų auginimo džiaugsmais, kuriose vaikai žaidžia, juokiasi, išdykauja arba paprasčiausiai džiugina akį.

Išrinksime orginaliausios, linksmiausios ir labiausiai „Šilutės naujienų” Facebook skaitytojams patikusios nuotraukos autorius, kurie bus apdovanoti „Šilutės naujienų” ir rėmėjų įsteigtais prizais!

Vienos išskirtinės nuotraukos autoriui (herojui) atiteks profesionalaus fotografo fotosesija.

Prie konkurso prisijungti panorusi skaitytoja Inga Merkelytė pasirinktos nuotraukos herojui padovanos pačios nunertą spalvingą  kepurytę.

Kirpyklos, įsikūrusios Šilutėje, Tilžės g. 13, kirpėja Jurgita gražiausių plaukų savininkei padovanos nuostabią šukuoseną.

Vienos nuotraukos autoriaus lauks ir UAB „Šarūno reklama” įsteigtas prizas!

Pasidalinkite su laikraščio „Šilutės naujienos” skaitytojais motinystės ir tėvystės džiaugsmais ir galbūt Jums atiteks vienas iš įsteigtų prizų!

Nuotraukas siųskite el. p. karolina@silutesnaujienos.lt iki birželio 30 d. Prie nuotraukos pridėkite trumpą komentarą, ar nuotraukos atsiradimo istoriją bei nepamirškite prisistatyti.

Vienas konkurso dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 2 nuotraukas. Atsiųstas nuotraukas talpinsime laikraščio Facebook paskyroje.