Kviečiame dalyvauti miesto šventės renginiuose ir eisenoje

DSC 06022018 m. gegužės 25-26 dienomis Šilutėje švęsime 507-ąjį miesto gimtadienį. Tradiciškai antrąją šventės dieną, gegužės 26-ąją, pradėsime eisena, kuri vyks iš Lietuvininkų gatvės į Turgaus aikštę.

Kviečiame Šilutės krašto bendruomenes, mokyklas ir ikimokyklines ugdymo įstaigas, kultūros bei meno, sporto kolektyvus, įmones, įstaigas, organizacijas ir visus piliečius, norinčius dalyvauti šventinėje eisenoje. Kartu kurkime šventės nuotaiką! Tegu orkestro ritmai ir Jūsų organizacijų, kolektyvų, įstaigų vėliavos, prekių ženklai ar kita atributika simbolizuoja bendrystę, suteikia galimybę nuoširdžiai pabendrauti ir kartu pasidžiaugti miesto švente.

Eisenos dalyviams siūlome registruotis el. paštu: info@silutekpc.lt iki 2018 m. gegužės 18 d. Registracijos laiške nurodykite organizacijos pavadinimą, vadovo vardą ir pavardę, eisenos dalyvių skaičių, atsakingo asmens vardą, pavardę ir telefono numerį. Užsiregistravusiųjų eisenos dalyvių atstovams bus pateikta detali informacija apie eisenos pradžios laiką, susibūrimo vietą, rikiuotę ir pan.

Išsamesnė informacija tel. 8 441 77 113.
Tikimės gražaus Šilutės krašto bendruomenės sambūrio ir laukiame Jūsų šventinėje eisenoje bei šventės renginiuose.

Savivaldybės meras Vytautas LAURINAITIS