Kviečiame į „Darom“ akciją balandžio 21 d.

darom2018-plakatasBalandžio 21 d., šeštadienį, įvyks jau 11-oji „Darom“ akcija. Ši pilietinė iniciatyva, suburianti įvairaus amžiaus žmones, vyks visose 60 Lietuvos savivaldybių, daugiau nei 500 seniūnijų ir daugiau nei 500 mokyklų.

Šių metų akcijos tema – „Baterijos ir elektronikos priemonės“. Mūsų partneriai atliekos.lt ir Gamintojų ir importuotojų asociacija pasirūpins, jog iš namų atneštos baterijos būtų saugiai utilizuojamos.

Anot „Darom 2018“ akcijos vadovės Austės Juozapaitytės, šiais metais organizatoriai norėtų sutvarkyti kiek galima daugiau atokesnių vietų, esančių toliau nuo didžiųjų miestų. Todėl labai svarbu, jog visi norintys tiek organizuoti šiuos tvarkymus, tiek juose dalyvauti kuo skubiau registruotųsi www.mesdarom.lt puslapyje ir žymėtų norimus tvarkyti taškus. Tai daryti kviečiamos visos įmonės, klubai, organizacijos ir bendruomenės ar pavienės iniciatyvių žmonių grupės.

Darom koordinatorė Ieva Vyšniauskaitė ypač džiaugiasi, kad šiais metais itin aktyviai ruošiasi dalyvauti mokyklos. „Daugiau nei šimto mokyklų atstovai atvyko į mūsų koordinacinius susitikimus, o dalyvauti ruošiasi per penkis šimtus mokyklų“, – sako Ieva.

Akcijoje tradiciškai tikimasi sulaukti aukščiausių šalies vadovų, merų, visuomenės lyderių ir visų aktyvių piliečių. 2017 m. akcija įvyko daugiau nei 2 000 susirinkimo taškų ir joje dalyvavo daugiau nei 140 tūkst. žmonių.